بیش از 470 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در جاسک معدوم شد
+ پ -
بیش از ۴۷۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در جاسک معدوم شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک گفت: از ابتدای طرح گشت و بازرسی نیروهای بهداشت ویژه ماه مبارک رمضان بیش از ۴۷۰ کیلو گرم مواد غذایی فاسد کشف ، معدوم شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز؛عباس ابراهیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک  با اشاره به گشت و بازرسی نیروهای بهداشت ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان اظهار کرد: در جریان بازرسی‌های انجام شده بیش از ۴۷۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف‌گذشته جمع‌آوری و معدوم شد.

وی تصریح کرد: در این مدت ۱۳۵ مورد بازرسی از واحدهای صنفی به‌ویژه عرضه‌کنندگان آش، حلیم، زولبیا و بامیه‌فروشی‌ها در سطح شهرستان انجام شده است.

ابراهیمی  افزود: در این راستا یک نفر به عنوان متخلف شناسایی و به دادگستری جاسک معرفی شد که علاوه بر این، سه واحد متخلف نیز در این مدت پلمب شدند.

وی یکی از دلایل اجرای طرح گشت و بازرسی نیروهای بهداشت در ماه مبارک رمضان را ارتقای سلامت و امنیت مواد غذایی در بازار به ویژه در این ایام دانست و گفت:در طرح امسال دو اکیپ و تعداد نوبت‌های کاری را دو نوبت از ۸ صبح تا ۲۰ شب اجرا می‌کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین تخلفاتی که در زمینه نانوایان در جاسک وجود دارد استفاده از کارت سلامت و استفاده از دخانیات است، که در این راستا یک نانوایی متخلف شناسایی و به دادگستری این شهرستان ارجاع داده شد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff