بیش از ۸۰۰ نفر در مساجد شهرستان حاجی آباد معتکف شدند
+ پ -
بیش از ۸۰۰ نفر در مساجد شهرستان حاجی آباد معتکف شدند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: در شهرستان حاجی آباد بیش از ۸۰۰ نفر در امر معنوی اعتکاف در ۸ مسجد شرکت کردند که اکثر آنها نسل جوان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت‌الاسلام جلیل درویشی رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد اظهار کرد: مراسم معنوی اعتکاف در شهرستان حاجی آباد مانند دیگر شهرها در مساجد در حال انجام است.

وی افزود: تبلیغات اسلامی شهرستان حاجی آباد کار هماهنگی و ثبت‌نام از معتکفین را از چند روز قبل به عهده گرفته و برنامه‌ریزی برای این امر را انجام داده است.

درویشی تصریح کرد: در این شهرستان بیش از ۸۰۸ نفر در این امر معنوی شرکت کردند که ۷۰۰ نفر از آنها خواهر هستند و ۱۰۸ نفر برادر و در شهر فارغان ۲۵ خواهر و در احمدی ۳۵ خواهر ۱۰ برادر دیگر روستاهای توابع حاجی آباد ۲۶۵ خواهر و ۷۳ برادر برادر که اکثر شرکت‌کننده‌ها نسل جوان هستند و در هشت مکان پس از اقامه نماز جماعت ۱۳ رجب با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، زیارت عاشورا و آل‌یاسین آغاز شد.

وی با تشریح برنامه‌های ایام اعتکاف خاطرنشان کرد: تلاوت قرآن، قرائت زیارت عاشورا،‌ آل یاسین، دعای توسل،‌ صحت قرائت نماز، نماز قضا و جلسات پرسش و پاسخ و اعمال ام‌ داوود از دیگر برنامه‌های زمان‌بندی شده است که مورد استقبال شرکت کننده‌ها قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که خواهران در مسجد جامع و برادران در مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرستان حاجی آباد معتکف شدند.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff