بیش از ۱۳۰۰ بازرسی در طرح ویژه نظارتی نوروز شهرستان حاجی آباد
+ پ -
بیش از ۱۳۰۰ بازرسی در طرح ویژه نظارتی نوروز شهرستان حاجی آباد
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد:

بیش از ۱۳۰۰ بازرسی در طرح ویژه نظارتی نوروز شهرستان حاجی آباد

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آبادگفت: با اجرای طرح نظارتی در ایام نوروز بیش از ۱۳۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،  رامین آشوری، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد در گفت و گو با خبرنگار پیارم از حضور فعال بازرسان و اجرای طرح نظارتی در ایام نوروز و بازرسی های انجام شده در سطح شهرستان حاجی آباد خبر داد و گفت: ۱۲۰مورد از واحد های صنفی متخلف در اجرای این طرح شناسایی شده اند که با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

آشوری افزود: در اجرای طرح نظارتی در ایام نوروز بیش از یک هزار و ۳۱۹مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان انجام شده  که ۳۱۹مورد از بارزسی ها با ادارت و ارگان های شهرستان و ۱۰۰۰ مورد از بازرسی ها توسط اکیپ های اداره صنعت، معدن و تجارت بوده است.

وی اظهار داشت: بیشترین تخلفات  در زمینه های گران فروشی، عدم صدور فاکتور، عدم درج قیمت بر روی کالا و  گزارش شده است.

آشوری افزود: در ایام تعطیلات نوروزی یک مرکز ثابت بازرسی در شهر حاجی آباد برای راهنمایی و کمک به مسافران و مهمانان نوروزی و همچنین پیگیری شکایات و تخلفات خدمت رسانی شده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد تصریح کرد: طرح نظارتی صنعت، معدن و تجارت مریوان ۱۵ اسفند سال گذشته تا ۱۵ فروردین امسال در بخش های گوشت قرمز، گوشت مرغ، پوشاک، کیف و کفش، آجیل و شیرینی ، انواع میوه، خدمات پایانه های مسافری درون و برون شهری، پارکینگ‌ها و توقف‌گاه‌ها، اماکن سیاحتی، ، مسافرخانه ها، تعمیرگاه ها وسایل نقلیه‌ اجرا شد.

آشوری گفت: تعداد ۴۳ گزارش تلفنی از طریق سامانه ۱۲۴  ثبت گردیده است که تعداد ۱۷ مورد منجر به تشکیل پرونده شد.

وی  خاطر نشان کرد: جذب و تامین ۴۲ تن مرغ منجمد و ۲/۵ تن گوشت منجمد در بین مردم با قیمت مناسب توزیع شد و ۱۲ تن سیب درختی و مقدار ۲۴ تن پرتقال توسط اتحادیه تعاونی روستایی جذب و توزیع گردید.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff