بیش از ۱۲ میلیارد ریال وام اقتصاد مقاومتی در میناب پرداخت شده است
+ پ -
بیش از ۱۲ میلیارد ریال وام اقتصاد مقاومتی در میناب پرداخت شده است

فرمانده سپاه شهرستان میناب از پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در بخش اقتصاد مقاومتی به مبلغ ۱۲ میلیارد ریال طی امسال در میناب خبرداد.

حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه مقاومت شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب ، فعالیت در عرصه اقتصادمقاومتی را بازویی در چرخه تولید دانست و گفت : تا کنون بیش از ۱۲ میلیارد  ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متاضیان عرصه فعالیت  در شهرستان پرداخت شده است.

 

حبیب الله سهرابی با اشاره به فعالیت های چشمگیر فعالین عرصه اقتصاد مقاومتی در میناب افزود: توسعه و ترویج فعالیت های متقاضیان در رشد و توسعه چرخه تولید موثر است.

 

وی میزان تسهیلات اشتغال زایی برای هر یک از کارآفرینان از ۵۰میلیون ریال تا ۳۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: ارائه این تسهیلات به همت بسیج سازندگی و با همکاری بانک مهر اقتصاد شهرستان صورت می گیرد.

سرهنگ سهرابی هدف از پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در بخش اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد فرصت های اشتغال در شهرستان و کمک به چرخه تولید در جهت رونق بخش اقتصاد کشور عنوان کرد.

 

فرمانده ناحیه میناب جهت اطلاع آن دسته از افرادی که به دلیل نداشتن مهارت عرصه فعالیت قادر به دریافت وام های اقتصاد مقاومتی نشده اند گفت: طبق برنامه ریزی با جهاد کشاورزی شهرستان متقاضیان با ثبت نام و گذراندن آموزش های لازم مهارت آموزشی  در عرصه فعالیت مورد نظر را کسب می کنند.

 

 

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff