بیش از هزار دانشجو در تابستان نام نویسی کردند/ساختمان جدید دانشگاه هرمز افتتاح می شود
+ پ -
بیش از هزار دانشجو در تابستان نام نویسی کردند/ساختمان جدید دانشگاه هرمز افتتاح می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرمز از ورود هزار و ۲۰۶ نفر دانشجو در ترم تابستان به این دانشگاه خبر داد و افزود : ساختمان جدید این دانشگاه به زودی افتتاح می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، مسعود سالاری ، رئیس دانشگاه آزاداسلامی مرکزهرمز ، درگفتگوی اختصاصی با خبرنگار قشم آزاد با اعلام این خبر افزود : ۱۲۰۶ دانشجو در رشته های عمران، معماری، کامپیوتر، آموزش ابتدایی، حقوق، حسابداری،امور بانکی و غیره در دو مقطع کاردانی و کارشناسی دراین دانشگاه مشغول ادامه تحصیل هستند .

 

وی افزود : در آینده نزدیک علاوه بررشته های موجود در این دانشگاه رشته های از قبل مدیریت و میکانیک به رشته های موجود اضافه می شود .

 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرمز فراهم بودن زیر ساخت های علمی ، خدماتی ، رفاهی ، ورزشی و رفت و آمد ارزان و راحت عامل رشد جمعیت دانشجو دراین دانشگاه عنوان کرد و گفت : دانشگاه آزاد هرمز با ۲۴ رشته هم اکنون در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشجو می پذیرد .

 

سالاری به افتتاح ساختمان جدید دانشگاه آزاد در این جزیره اشاره کردو اظهار داشت  : ساختمان جدید دانشگاه هرمز تقریبا آماده است و اگر مشکل تامین برق آن حل شود اول مهر با حضور مسولین افتتاح و به بهره برداری می رسد .

 

گفتنی است ” دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرمز به دلیل شرایط مناسب برگزاری کلاس ها ( پنج شنبه و جمعه ) علی رغم اینکه بسیاری از واحد های دانشگاهی با کاهش ورودی دانشجویان مواجه هستند و بخشی از ظرفیت های انان بلااستفاده باقی مانده است اما با تمهیدات فراهم شده ، این دانشگاه نیز شاهد افزایش ورود دانشجویان بوده است .

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff