بیشرین بارمالی دربین کمیته ها شش گانه پروژه مهر به کمیته تعمیر و تجهیز اختصاص دارد
+ پ -
بیشرین بارمالی دربین کمیته ها شش گانه پروژه مهر به کمیته تعمیر و تجهیز اختصاص دارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آبادضمن بیان اینکه کمیته تعمیر و تجهیز در بین کمیته های شش گانه پروژه مهر بیشترین بار مالی را برای آموزش و پرورش در برداشته،افزود: در راستای کاهش هزینه های خرید تجهیزات مدارس شامل میز ، نیمکت و صندلی این مدیریت اقدام به تعمیر و بهینه سازی وسایل قابل تعمیر نموده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم  مهدی سالاری مدیر آموزش و پرورش حاجی آباد کمیته تعمیر و تجهیز پروژه مهر را مهمترین کمیته پس از کمیته ساماندهی نیروی انسانی معرفی نموده و بیان داشت : کمیته تعمیر و تجهیز در بین کمیته های شش گانه پروژه مهر بیشترین بار مالی را برای آموزش و پرورش در برداشته است که لازم است در بحث کاهش هزینه ها در این کمیته دقت نظر بیشتری اعمال گردد.

 

وی عنوان کرد: در راستای کاهش هزینه های خرید تجهیزات مدارس شامل میز ، نیمکت و صندلی این مدیریت اقدام به مرمت و بهینه سازی وسایل قابل تعمیر نموده است.

 

سالاری اظهار داشت: برای خرید هر میز وصندلی دانش آموز باید مبلغی بیش از۵۰۰هزار ریال پرداخت نمائیم که با اجرای طرح بهینه سازی و تعمیر میز و صندلی برای تهیه هرمیز و صندلی حدود ۲۵۰هزار ریال جمعا نزدیک به ۶۰۰میلیون ریال صرفه جویی خواهد شد.

 

مدیر آموزش و پرورش حاجی آباد  یادآور شد : در سال گذشته نیز با اجرای این طرح در بحث خرید تجهیزات صرفه جویی قابل ملاحظه ای داشته ایم .

 

سالاری اضافه کرد: کمیته تعمیر و تجهیز پروژه مهر این شهرستان کار جمع آوری اموال اسقاطی مدارس را شروع نموده که پس ازتفکیک نمودن اموال قابل تعمیر و ارسال آنان برای تعمیر مابقی جهت فروش از طریق مزایده در یکی ساختمان های آموزش و پرورش متمرکز می شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff