بیشترین کار با کمترین هزینه در اجرای طرح هجرت 3 در کشور
+ پ -
بیشترین کار با کمترین هزینه در اجرای طرح هجرت ۳ در کشور

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان میناب در اختتامییه طرح هجرت ۳گفت: یکی از شاخصه های طرح هجرت ۳ این است که بیشترین کار با کمترین هزینه در کشور ما انجام می گیرد و این از افتخارات این طرح می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری میناب جنوب، علی اسلامی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان میناب در مراسم اختتامییه طرح هجرت ۳ شهرستان میناب با تشکر و قدردانی از تمام دانش آموزان بسیجی و افرادی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم در اجرای این طرح شرکت داشتند گفت: طرح هجرت ۳ یکی از طرح های موفق و ارزشمند در کشور محسوب می شود که بسیج سازندگی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همراهی دانش آموزان بسیجی عهده دار این مسئولیت خطیر می باشند.

 

 

وی بیان داشت: یکی از شاخصه های طرح هجرت ۳ این است که بیشترین کار با کمترین هزینه در کشور ما انجام می گردد و این از افتخارات این طرح می باشد.

 

 

وی با بیان اینکه امسال در شهرستان میناب ۲۷ آموزشگاه کار مرمت و بهسازی آنها صورت گرفته است افزود: کار مرمت و بهسازی این مدارس توسط ۲۷۰ نفر از دانش آموزان دختر و پسر بسیجی در سطح روستاها و بخش های شهرستان میناب انجام گرفته است.

 

 

وی در ادامه عنوان داشت: در این طرح ۱۸۲ کلاس درس ، ۲۳ راهرو ، ۱۴۶ درب و ۱۵۲ پنجره که جمعا ۱۴هزارو ۱۴۸ متر مربع می باشد کار رنگ آمیزی آنها صورت گرفته ، که علاوه بر آن ایجاد فضای سبز نیز در بعضی از این مدارس صورت گرفته است.

 

اسلامی در ادامه ایمان، قلم و شجاعت را که شعار بسیج دانش آموزی است را محور اصلی دانش آموزان بسیجی خواند و اظهار داشت: مسئولیت بزرگی که امروز بر دوش دانش آموزان بسیجی قرار گرفته بهره گیری از این سه محور در شعار بسیج دانش آموزی است اگر دانش آموزان ما به این سه کلمه عمل کنند قطعا موفق خواهد شد.

 

 

وی عنوان کرد:  دانش آموزان ما باید حواسشان جمع باشد ، در این برهه از زمان که فعالیت های فرهنگی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب شبیه خون فرهنگی و نوک پیکان حمله های فرهنگی دشمن به سمت جوانان ماست باید حواسمان جمع باشد، در زمان انقلاب و جنگ ما نمونه های بسیاری از دانش آموزانی را داریم که در برابر تمام تهدیدهای فرهنگی و نظامی مقاومت و تلاش کردند و نگذاشتند فرهنگ غنی ایرانی اسلامی نابود شود.

 

 

وی گفت: دشمن می داند که برای مقابله با ایران دیگر برنامه های نظامی اثری ندارد و تمام تلاش خود را در زمینه تخریب فرهنگ ناب اسلامی بکار گرفته است و در حال حاضر تمام سایت های موجود در فضاهای مجازی و شبکه های خارج از کشور نیز برنامه ریزی خود را برای نابودی فرهنگ اسلامی بکار گرفته اند پس تلاش شما دانش آموزان بسیجی باید بر این باشد که نگذاریم فرهنگمان از اسلام و قرآن جدا شود.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان میناب خاطر نشان کرد: امروز مهمترین مسئولیت دانش آموزان در انجام فعالیت های حوزه بسیج دانش آموزی حفاظت و صیانت از فرهنگ ناب ایرانی اسلامی است، شما دانش آموزان بسیجی باید سفیرانی در مدارس باشید شما باید در مدارس نقش الگو را در تمام زمینه های اخلاقی، رفتاری، علمی، پژوهش و فعالیت های فرهنگی برای دانش آموزان در دیگر مدارس ایجاد کنید و باید در این راستا تلاشتان در حفظ و صیانت از اسلام باشد.

 

 

لازه به ذکر است در پایان این برنامه به ۲۰ نفر از دانش آموزان شرکت کننده با اهداء لوحی تقدیر و تشکر انجام گرفت.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff