بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآنی ویژه خانواده شهدا، جانباز و ایثارگران برگزار شد
+ پ -
بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآنی ویژه خانواده شهدا، جانباز و ایثارگران برگزار شد
رئیس امور هنری و قرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان:

بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآنی ویژه خانواده شهدا، جانباز و ایثارگران برگزار شد

رئیس امور هنری وقرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اظهار کرد: بیست و هشتمین مسابقه قرآنی در پنج رشته حفظ، مفاهیم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و تفسیر ویژه خانواده های شهید، جانباز و ایثارگر برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ فاطمه مارزی، رئیس امور هنری و قرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگی هرمزپرس؛ با بیان اینکه مسابقات قرآن ویژه خانواده شهدا و ایثارگران برگزار شد، گفت:بیست و هشتمین مسابقه قرآنی در پنج رشته حفظ، مفاهیم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و تفسیر ویژه خانواده های شهید، جانباز و ایثارگر برگزار شد.

 

وی افزود: مسابقات قرآنی در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود.

 

اظهار کرد: مسابقات شهرستانی قبل از شروع سال جدید و باید در بهمن ماه یا اسفندماه برگزار شود که سوالات آزمون از استان ارسال می شود.

 

مارزی تصریح کرد: این دوره از مسابقات شهرستانی در اسفندماه ساال گذشته برگزار شد و نفرات اول تا سوم این مسابقات برای شرکت در مرحله استانی  به تهران معرفی شدند.

 

وی با بیان اینکه مرحله استانی مسابقات قرآنی هر سال اردیبهشت ماه در مرکز استان برگزار می شود، افزود: سوالات آزمون مرحله دوم از مرکز  و نفرات برتر مرحله استانی به مرحله کشوری راه پیدا می کنند.

 

مارزی تاکید کرد:  این مسابقات مختص جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران شامل همسر و فرزندان شهید، جانباز، همسر و فرزندان و نیز آزاده، همسر و فرزندان آنان است.

 

رئیس امور هنری وقرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با بیان اینکه سوالات آزمون مرحله دوم از مرکز ارسال می شود، خاطرنشان کرد:  سوالات سطوح دانش آموزی و دانشجویی در سطح خاص خود و متفاوت می باشد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff