بیانات دلسوزانه مقام معظم رهبری فصل الخطاب همه امور است/ وضعیت گردشگری شهرستان ساماندهی شود

امام جمعه رودان گفت: رهبر انقلاب در دیدار تصویری با مردم شریف آذربایجان یک راهبرد مشخص و یک سخنرانی مهم با بیانات دلسوزانه و راهگشا فصل الخطاب همه امور از جمله جهاد تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام مهدی دری در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز رودان، ماه رجب را فرصت مغتنم برای تقرب به درگاه الهی خواند و اظهار کرد: ماه رجب در حال گذر است از فرصت روزه این ماه بهره کافی را ببریم.

امام جمعه رودان در ادامه با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در دیدار ویدئو کنفرانسی با مردم آذربایجان، افزود: رهبر انقلاب در دیدار با مردم شریف آذربایجان یک راهبرد مشخص و یک سخنرانی مهم  و راهگشا برای نظام مطرح داشتند که می‌توان گفت خلاصه‌ای از بیانیه گام دوم و جهاد تبیین بود.

حجت الاسلام دری ادامه داد: ایشان دلسوزانه ما را راهنمایی می کنند که اگر خواستار پیروزی این نظام در مقابل دشمن هستیم باید این کارها را انجام دهیم و فرمودند؛( این انقلاب با تفنگ و سیاست کاری و به پیروزی نرسید بلکه عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی حضور مردم بود) پس قدردان باشیم و مقام معظم رهبری اشاره داشتند برای استمرار انقلاب و اهداف امام و اهدافی که انقلاب داشت حتما پیاده شود.

وی با اشاره به فرموده ی رهبری مبنی بر ادامه یافتن انقلاب اضافه کرد: برای استمرار انقلاب نیازمند به خیلی موضوعات از جمله تلاش دانشمندان و پژوهشگران، تلاش علمای حوزوی، دانشگاهیان، فعالیت کارگران کوشش جوانان و پژوهشگران فعالان اجتماعی و گروه‌های جهادی نیاز داریم.

خطیب جمعه رودان تصریح کرد: جوانان ما در دانشگاه ها و حوزه ها باید وقت داشته باشند که خوب درس بخوانند و مدرک گرایی را کنار بگذارند کسی که خالصانه کار کند که برای این نظام و در جهت رفع دغدغه مردم موثر و تاثیر گذار باشد.

حجت الاسلام دری  با اشاره به موضوع جهاد تبیین بیان کرد: هر کدام برای انقلاب اسلامی باید یک رسانه باشید چون جهاد تبیین را رهبری تاکید کردند، دشمن با فشار اقتصادی و رسانه برای سیاهنمایی و نا امید کردن مردم بهره می‌گیرد جوانان عزیز سکوت نکنید و جهاد تبیین روی زمین نماند.

وی در ادامه گفت: تحریف دستاوردهای انقلاب اسلامی نقشه راه فعلی دشمنان قسم خورده نظام بوده و باید ببینیم دشمن کدام نقطه را هدف گرفته و شما در نقطه مقابل حرکت کنید و با روشنگری و بیین اهداف نظام جلوی تحریف باایستیم و ان شاءالله خداوند متعال توفیق پیاده سازی دستورات مقام معظم رهبری در زندگیمان بدهد.

حجت الاسلام دری با اشاره وضعیت اداره میراث و صنایع دستی، خواستار توجه بیشتر به طبیعت و فراهم کردن زیرساخت های گردشگری در شهرستان شد و خاطر نشان کرد: زیرساخت‌های گردشگری شهرستان باید فراهم شود چراکه شهرستان رودان دارای جاذبه های گردشگری ارزشمندی است.

انتهای پیام/