بودجه سه میلیارد ریالی به طرح های عمرانی بسیج سیریک واگذار می شود
+ پ -
بودجه سه میلیارد ریالی به طرح های عمرانی بسیج سیریک واگذار می شود

فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان گفت :شاخص ها و پارامتر های امنیتی شهرستان سیریک در وضعیت بسیار خوبی بوده و تمام شاخص ها و پارامتر های امنیتی نشان داده که مردم و مسئولین شهرستان دارای سطح فرهنگی بالایی می باشند که در چارچوب ارزش ها و آرمان های نظام حرکت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی سردار پاسدار ترابی در جلسه شورای اداری شهرستان سیریک افزود: مبلغ سه میلیاردو پانصد میلیون ریال برای اتمام سوله های صالحین و سالن نه دی بسیج واگذار سیریک می شود که امیدواریم با تلاش و کوشش مهندسی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برای هفته بسیج سال جاری جهت استفاده برنامه ها و فعالیت های بسیج مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد.

 

 

فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان تصریح نمود: بین دو مقوله ایجاد امنیت و احساس امنیت تفاوت وجود دارد و مقوله احساس امنیت به مراتب از ایجاد امنیت مهمتر می باشد و در شهرستان سیریک علاوه بر ایجادامنیت ، ایجاد احساس امنیت در بین مردم نیز در وضعیت مطلوبی قرار دارد که جای بسی تقدیر و شکر گذاری است.

 

 

فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان ابراز داشت: در هشت سال جنگ تحمیلی سختی ها و ظلم های زیادی به مردم این سرزمین روا شده و مردم پا برهنه آوره بیابان شدند ولی مردم با ایمان قوی و عشق به رهبری انقلاب با دستان خالی به جنگ دشمنان نظام و انقلاب رفتند و نقشه دشمنان را در تغییر نظام و انقلاب حنثی ساختند.

 

 

وی با بیان اینکه از برکت خون شهدا همه کشورها و دولت های دنیا امروز به ایران احترام و جایگاه ارزش و احترام قائل اند اظهار داشت: در حادثه منا رهبر انقلاب حضرت امام خامنه ای مدظله العالی با سخنرانی و مطالبه گری اقتدار جمهوری اسلامی را به همه دولت ها و حکام رژیم آل سعود رساندند که موجب عذرخواهی دولت و مسئولین عربستان سعودی از ملت ایران شد.

 

 
سردار ترابی یادآور شد: از برکت خون شهداء ، وحدت ، انسجام و همدلی امروز الحمدالله در میان مردم سیریک ساری و جاری است و امروز نیز باید همه افراد و دستگاههای اداری جهت تقویت دفاع در شهرستان همکاری و مساعدت نمایند.

 
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff