تجارتی به نام عطاری به کام فروشندگان مواد مخدر صنعتی
+ پ -
تجارتی به نام عطاری به کام فروشندگان مواد مخدر صنعتی
افزایش تخلفات زیرپوستی در بندرعباس؛

تجارتی به نام عطاری به کام فروشندگان مواد مخدر صنعتی

عضو شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: فروشندگان مواد مخدر صنعتی در عطاری هایی که توجیهی جز تخلف ندارند به راحتی به خرید، توزیع و فروش مواد مخدر مشغول هستند.

کیانوش جهانبخش، عضو شورای شهر بندرعباس در گفتگو با خبرنگار اجتماعی  شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ با اشاره به وقوع جرم و جنایت در برخی از محلات گفت: وجود بافت فرسوده و نبود مسیر مناسب تردد در مناطق قدیمی بندرعباس، عدم دسترسی پلیس، نیروی انتظامی و بسیج به آن مناطق باعث وقوع جرم و جنایت می شود بنابراین شهرداری نسبت به بازگشایی معابر در چنین محلاتی با رویکرد رونق اقتصادی و  امنیت قدام می کند.

 

وی افزود: مباحث امنیت، خلاف و قاچاق، نبود امکانات، عدم توجه کافی به مباحث فرهنگی و ورزشی، نداشتن شغل و غیره  از مولفه های دیگری است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

 

عضوشورای شهر بندرعباس اظهار کرد: در جهت رفع مشکلات موجود در برخی از محلات معابر، زمین های ورزشی، فرهنگسراها توسط شهرداری در حال احداث است بلکه زمانی فرا برسد که  همسویی فرهنگی بین دستگاه های مختلف صورت گیرد و بتوانیم برنامه محور حرکت کنیم.

 

جهانبخش با اشاره به سیاست های اشتباهی که در حوزه اصناف، صنعت،معدن و تجارت صورت می گیرد، تصریح کرد: شهرداری درعمق محلات مسیر تردد برای شهروندان را ایجاد می کند با این هدف که رونق اقتصادی و امنیت برقرار شود اما متأسفانه با سیاست گذاری های اشتباه در حوزه صنعت، معدن و تجارت باعث ایجاد عطاری با صدور مجوز فعالیت شده اند به گونه ای که در یک مسافت ۲۰۰ متری چندین عطاری وجود دارد.

 

وی افزود: در خیابان ۲۰۰ متری که مغازه هایی که وسایل مورد نیاز مردم از جمله نانوایی و سوپر مارکت وجود ندارد، چه ضرورتی دارد که در محلات آسیب پذیر حدود هفت عطاری وجود دشته باشد باید قدری تامل کرد که آیا واقعا همه به داروهای گیاهی روی آوردند یا اتفاقات دیگری در حال رخ دادن است.

 

عضو شورای شهر بندرعباس با اشاره به برخورد وقیحانه مغازه داران و پیشنهاد مصرف مواد مخدر صنعتی به مشتریان خاطرنشان کرد: فروشندگان مواد مخدر صنعتی به راحتی به خرید، توزیع و فروش مواد مخدر مشغول هستند و در راستای جلوگیری از فعالیت عطاری ها که توجیهی جز تخلف ندارند، اقداماتی انجام شده است.

 

 

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

 • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
 • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
 • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
 • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
  1. میترا
   دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

   ممنون از سایت زیبایتان


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff