تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 554602
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۸:۲۶| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان:

به ناحق ریختن خون دانشجویان گواه بر باطل بودن انگیزه آمریکایی است

نجفی گفت: به ناحق ریختن خون دانشجویان گواه بر باطل بودن هر نوع مذاکره و نزدیکی با آمریکای خون آشام است و ایران امروز نیازمند دانشجویان و استادانی است که در تراز با شهدا بتوانند با درک حقایق معنوی و تقویت بنیه بصیرتی و علمی، راه هرگونه نفوذ استکبار و نفوذی هایش را سد کنند.

به ناحق ریختن خون دانشجویان گواه بر باطل بودن انگیزه آمریکایی است

ابراهیم نجفی، تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان در گفتگو اختصاصی با هرمز اظهار کرد: ۱۶ آذر یا همان روز دانشجو محصول عملکرد دانشجویان ضد امپریالیستی مقابل سیاست‌های استکبار جهانی است که با حرکت خود برای  همیشه تاریخ زیرکی و موقعیت شناسی دانشجوی ایرانی و دست نشانده و نوکر بودن حکومت پهلوی را به زیبایی به اثبات رسانده است.

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان افزود: رژیم آمریکایی محدود به دو حزب ضد آزادی یعنی دموکرات و جمهوریخواه را برای همیشه در قاب زیبای همت دانشجویان ایرانی به تصویر کشید و سیاه و تاریک بودن پیشینه دولت‌های وابسته به حکام زورگوی تاریخ را همچون پهلوی در حاشیه دفتر جنایات تاریخ بازگو کرد.

نجفی ادامه داد: ۱۶آذر رویدادی به بلندای خواست دانشجویان مظلوم ایرانی است که در طلب آزادی با سفیر گلوله های گرم رژیم پهلوی زیر قدم های نحس نیکسون رئیس ضد جمهور و ضدبشری ایالات نامتحده آمریکا قربانی شدند و سند زیبایی بر تارک تاریخ بشر است.

رویداد ۱۶ آذر با قلم آغشته به خون دانشجویان نوشته شده است

وی اضافه کرد: این تاریخ با قلمی آغشته به خون دانشجویان ایرانی و با تراژدی نامیمون و نانوشته انگلیسی های مکار و با سفر نامبارک نیکسون در محوطه به خون آغشته شده دانشگاه تهران به دست مزدوران ارتش پهلوی که مجری دیکته های غلط انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها بوده‌اند نوشته شده است.

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان تصریح کرد: خواننده این دیکته های پرغلط  شاه پهلوی است که عرضه ای جزء انشامنویات کاخ سفید را نداشت، در آن روز خون پاک شهیدان احمد قندچی و مهدی شریعت‌رضوی و مصطفی بزرگ نیا بر زمین دانشگاه تهران ریخته شد و دیپلم افتخارش را رئیس جمهور منحوس آمریکا دریافت کرد.

نجفی افزود: از آن تاریخ به بعد ۱۶ آذر با نام دانشجوی بیدار ایرانی عجین  شد و تکرار این روز در هر سال جنایات رژیم پهلوی و مضحک بودن ادعای دموکراسی غربی ها به ویژه آمریکایی‌ها را به تصویر کشید، این جنایت که سند گویای وابستگی رژیم پهلوی به غرب و آمریکا است تا همان حدی که خودفروختگی رژیم پهلوی را هویدا می کند بلکه فراتر از آن ماهیت ضدیت و مبارزه طلبی با سلطه بیگانه از سوی دانشجویان ایرانی را نیز به اثبات می رساند.

وی ادامه داد: این اعتراضات که به دلیل مخالفت با سفر مسئول آمریکایی و ازسرگیری ارتباط مجددبا بریتانیا بود بعد از کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ ضرورت آمادگی دانشجویان ایرانی با خصیصه دانشجوی تراز انقلاب اسلامی را بیش از پیش نشان داد.

راه حق؛ همان راه انقلاب اسلامی است

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان خاطرنشان کرد: به ناحق ریختن خون دانشجویان گواه بر باطل بودن هر نوع انگیزه‌ مذاکره و نزدیکی با آمریکای خون آشام است، ایران امروز نیازمند دانشجویان و استادانی در تراز امثال شهید رضایی‌نژاد و  احمدی‌روشن و علی محمدی و فخری زاده ها است که بتوانند با درک حقایق معنوی و تقویت بنیه بصیرتی و علمی، راه هرگونه نفوذ استکبار و نفوذی هایش را سد کنند.

نجفی افزود: شهدای ایران همت خود را صرف پیشرفت و صیانت از کشور می کنند تا در این مسیر اسیر خناسان شیطان صفت نشوند که می‌خواهند بهای خون به ناحق ریخته شده آن مظلومان را هدف دنیای خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: دانشجویان باید بدانند راه حق که همان راه انقلاب اسلامی است را با راه تسلیم و مذاکره و وابستگی معاوضه نکنند و اسیربرخی از دانشجونماهایی که در طول این دهه ها قصد به انحراف کشیدن این حرکت مبارک و تغییر مسیر مبارزه با استکبار را به همراهی با استکبار داشته‌اند، نشوند.

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان افزود: همچنین تراژدی‌های مضحکی که از سال ۸۸ تاکنون باهدف گمراهی دانشجویان بیدار ما توسط عوامل غربگرا در داخل کشور و تحریک غرب پرستان قدیمی همچنین رضا پهلوی و منافقان که آمریکا و انگلیس عروسک جنبانان همه آنها می باشند طراحی شده است .

دانشجوی ایرانی خیانت های حلقه به گوش غرب را فراموش نمی کند

نجفی ادامه داد: سلطنت‌طلبانی چون رضا پهلوی و اجدادش که آن روز خون دانشجویان ایرانی را فرش راه آن مسئول ذلیل آمریکایی کردند و  امروز نیزحامی مردم و دانشجویان شده اند،  همان غرب گرایانی هستند که با نوکری خود ایران و ایرانی را به ورطه نابودی و تسلیم می کشانند.

وی افزود: مردم ایران که از همان پیروزی انقلاب در بهمن ۱۳۵۷ دشمنان ما را از ایران بیرون راندند اما گویا هنوز امریکا ومستشارانش با حیله وفریب به عنوان دلسوز، حامی و پشتیبان آزادی قصد دارند مجدد دخالت در امور را به دست بگیرند و به کشورهای ایران و عراق و لبنان وسوریه وافغانستان و خلیج فارس ودریای مدیترانه و خلیج عدن خیانت کنند، غافل از اینکه هیچگاه و در هیچ زمانی  دانشجوی ایرانی هرگز خیانت‌ها جنایت‌ها و وابستگی‌های نوکران حلقه به گوش غرب را فراموش نخواهند کرد.

نجفی خطاب به غرب گرایان گفت: دیگر بس است گوشمان از شعار مذاکرات بی‌فایده و ناجی بودن آمریکا و غرب پر شده است، در این فرصت کوتاهی که دارید اشتباه خود را بپذیرید و در صدد جبران خسارت باشید که با مذاکرات و تسلیم بر مبنای تصمیم غلط شما دچار زیان شده ایم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=554602
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13,137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی