تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 526266
تاریخ انتشار:جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
شرکت کنندگان رویداد تولید محتوای دیجیتال هرمزگان:

به دنبال تحقق شعار «باید قوی باشیم» هستیم

بزرگترین رویداد تخصصی تولید محتوای در فضای مجازی برای نخستین بار در استان هرمزگان، در بخش پوستر، پویا نمایی و نرم افزار ویژه تلفن همراه برگزار شد.

به دنبال تحقق شعار «باید قوی باشیم» هستیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ بزرگترین رویداد تخصصی تولید محتوای در فضای مجازی برای نخستین بار در استان هرمزگان برگزار شد؛در این رویداد ۹ گروه تخصصی به مدت ۴۸ ساعت به تولید محتوای دیجیتال با محور های «شهدای مقاومت» و «مردم مقاومت» در بخش پوستر؛ کلیدواژه «باید قوی باشیم»در پویا نمایی و «رونق تولید و اقتصاد مقاومتی» در بخش نرم افزار ویژه تلفن همراه به رقابت پرداختند.

برگزیدگان این رویداد استانی به مسابقات کشوری اعزام و با منتخبان سایر استان ها به رقابت خواهند پرداخت.

در ادامه گفتگویی با شرکت کنندگان در این رویداد خواهیم داشت:

به دنبال معرفی ظرفیت های مغفول مانده قشم هستیم

رضا جعفری عضو گروه «شهیدغلامشاه ذاکری» شهرستان قشم، درگفتگو با  خبرنگار هرمز، اظهار کرد: با تیم سه نفره در رشته «اپلیکیشن» با محوریت «رونق تولید و اقتصاد مقاومتی» شرکت کرده ایم.

وی افزود: موضوع مسابقه از قبل اعلام نشده بود که پس از اعلام محور ها، و مشورت با تیم، تصمیم به پرداختن در زمینه کسب و کار کردیم.

این شرکت کننده، با اشاره به ظرفیت های موجود در جزیره قشم، اشاره کردو گفت:موضوع این اپلیکیشن که برای سیستم عامل اندروید درحال طراحی می باشد، معرفی جزیره قشم به گردشگردان داخل و خارجی در تمام زمینه ها از جمله اقتصادی، فرهنگی و گردشگری است.

جعفری در پایان ایجاد اشتغال برای ۱۰ نفر در هر محله یا روستای شهرستان قشم را از جمله اهداف طراحی این اپلیکیشن عنوان کرد.

نبود محتوای فاخر انقلابی در فضای مجازی احساس می شود

 یعقوب رحیمی، از اعضای گروه «شهید سیامک طاهری» بندرچارک شهرستان لنگه، که در رشته «طراحی پوستر» در این رویداد شرکت کرده است، اظهار کرد: با یک تیم چهار نفره، با موضوع « محور شهادت » درحال انجام کار هستیم.

وی افزود: خلأ نبود محتوای انقلابی مناسب در فضای مجازی به شدت احساس می شود وحضور ما بر اساس ایده های انقلابی و ترسیم خط مشی انقلاب است

این شرکت کننده،با بیان اینکه برگزاری چنین رویداد هایی برای شناخت و تجمیع ظرفیت ها لازم است، گفت: این برنامه فرصت بسیار مناسبی برای خدمت رسانی و حضورمؤثر در فضای مجازی و انشتار محتوا های انقلابی است.

هرجا که صحبتی از پیشبرد اهداف انقلاب باشد ما پای کاریم

امین ناظری عضو گروه « شهید محمد صابری» شهرستان بندرلنگه، که در زمینه طراحی پوستر در این رویداد شرکت کرده است، اظهار کرد: موضوع ما برای شرکت در این مسابقه، سیر نمایشگاهی از رویداد های مهم پیروزی انقلاب اسلامی تا اکنون است.

وی یادآور شد: هرجایی که کمکی به پیشبرد اهداف اقلاب اسلامی دارد ما پای کار هستیم وبا تخصص خود به مقابله با دشمنان بر میخیزیم.

وی با بیان اینکه سطح این رقابت ها بالا است، گفت: به دلیل ظرفیت های گسترده در بخش طراحی پوستر های تخصصی، انتظار می رود این بخش که تأثیر بالایی در جذب مخاطب در بستر فضای مجازی را دارد  بیشتر مورد توجه قرار داده شود.

مسئولان باید از رزمندگان مجازی حمایت کنند

حسن رنجبری، عضو گروه « شهید صداقت زاهدی» شهرستان میناب که با پنج نفر در این رویداد شرکت کرده اند، اظهار کرد: در حال حاضر در حوزه پویا نمایی در این رویداد که اولین بار در هرمزگان انجام شده است، شرکت داریم.

وی در ادامه گفت: این رویداد مکان مناسبی برای هنرمندان است که خود را محک زده  و با ارتباط گیری با سایر رقیبان توانایی خود را در حوزه تخصصی شان بالا ببرند.

این شرکت کننده با بیان براینکه موضوع این انیمیشن، در محورمقاومت است، تصریح کرد: یکی از اهداف شرکت در این رویداد نشان دادن ظرفیت های بکر استان هرمزگان و به خصوص روستا های توابع در زمینه تولید محتوای دیجیتال مجازی است.

رنجبری خاطر نشان کرد: مسئولان باید از این رزمندگان مجازی حمایت کنند تا در مقابل تهدیدات سایبری دشمن حرفی برای گفتن داشته باشیم.

در سال های اخیر به محتوا های انقلابی به صورت شایسته بها داده نشده

محمد نیک فرجام، عضو گروه « شهیدعبدالحمید سالاری» شهرستان حاجی آباد، که در بخش ساخت نرم افزار موبایلی فعالیت دارد، اظهار کرد: در این رویداد با تیم پنج نفره، متشکل از پژوهشگران حوزه رباتیک و هوش مصنوعی، به رقابت با سایر فعالین این حوزه پرداخته ایم.

وی افزود: برای این رویداد نرم افزاری با محوریت اقتصاد مقاومتی را در نظر داریم  که در آن به آموزش مشاغل و توانمندی افراد جویای کاراز طریق جلب توجه آن ها به ظرفیت های موجود بپردازیم.

این شرکت کننده به بها ندادن به کار های ارزشی و انقلابی در سال های اخیر پرداخت، و تصریح کرد: سلیقه مردم و نسل جدید ب سمت محتوای دیجیتال و فضای مجازی سوق پیدا کرده که اگر ما بخواهیم با آن ها ارتباط بگیریم باید در فضای مجازی نقش پررنگی داشته باشیم.

فرجام خاطر نشان کرد: این نرم افزار درحال حاضر برای اندروید طراحی شده که در آینده در نسخه های  و تحت وب هم قابل طراحی است.

به دنبال اشاعه فرهنگ « قوی باشیم» هستیم

حسین رستمی عضو گروه «شهید مجید حسن زاده» شهرستان حاجی آباد، که در زمینه پویا نمایی فعالیت دارد، اظهار کرد: در حال حاضر با یک تیم چهار نفره در زمینه پویا نمایی با موضوع «باید قوی باشیم» در این رقابت شرکت کرده ایم.

وی ادامه داد: با توجه به مسائل اخیر و حساس کشور و تأکید مقام معظم رهبری در این زمینه، با تمام قدرت خود به دنبال اشاعه فرهنگ « قوی باشیم» در بین اقشار مختلف مردم هستیم.

این شرکت کننده به اهمیت فضای مجازی اشاره کرد و گفت: ما با حضورمان باید تهاجمات فرهنگی رسانه های غربی را کمرنگ و خنثی کنیم.

مقاومت اصلی ترین مشخصه کشور ماست

مازیار پورقنبر عضو گروه «شهید علی حاجبی» شهرستان رودان، که در قالب تیم چهار نفره در این رویداد شرکت دارد، اظهار کرد: ما در زمینه استاپ موشن و با موضوع « مقاومت» در حال رقابت هستیم.

وی افزود: مقاومت اصلی ترین مشخصه ملت ماست که هرچه دشمن فشار های بیشتری را به ما وارد کند، خون مردم بیشتر به جوشش در خواهد آمد و قوی تر می شویم.

این شرکت کننده به اهمیت محور مقاومت پرداخت و گفت: ملت ما از استکبار جهانی و به خصوص آمریکا هیچ ترسی نداشته و همانطور که کشور های غربی در حال تخریب فضای فرهنگی ما هستند ما با مقاومت توطئه های آن ها را نقش بر آب می کنیم.

ما باید در تمام زمینه های مربوط به انقلاب حضور  داشته باشیم

علیرضا عالکو، عضو گروه «شهید غلام آرمون» شهرستان بندر لنگه که در بخش طراحی پوستر فعالیت دارند، اظهار کرد: موضوع درنظر گرفته شده برای پوستر ها در خصوص «شهدای مقاومت» است.

وی افزود: شهدای مقاومت در مسیر دفاع از میهن در خارج از مرز های کشور فعالیت داشته اند که به اندازه جنگ هشت سال دفاع مقدس، اهمیت دارد.

این شرکت کننده، ادامه داد: ما باید در تمام زمینه های حضور  داشته باشیم و از ظرفیت جوانان در پیش برد اهداف انقلاب اسلامی بهره بگیریم.

به کارگیری ظرفیت های حوزه دیجیتال باعث قوی تر شدن جبهه مقاومت خواهیم شد

محسن عباسی عضو گروه « شهید خلیل تختی نژاد» شهرستان بندرعباس، که با یک تیم سه نفره در این رقابت شرکت اشته اند، اظهار کرد: در این رویداد در بخش پویا نمایی با موضوع «باید قوی باشیم» فعالیت داریم.

وی افزود:قوی بودن دو جنبه شخصی و اجتماعی دارد و اگر هر شخصی در زمینه تخصص خود قوی باشد جامعه ای قدرتمند و غیر قابل شکست به وجود خواهد آمد.

این شرکت کننده، در پابان خاطر نشان کرد: این رویداد فرصت مناسبی برای شناخت ظرفیت های مجود در سطح استان و به کارگیری آن هااست که باعث قوی شدن جبهه مقاومت خواهد شد.

لازم به ذکر است رویداد تولید محتوای تخصصی فعالان فضای مجازی همزمان درسراسر کشور و با ۵۰۰ گروه شرکت کننده، از دوم دی ماه به مدت ۴۸ ساعت برگزار شد.

 

انتهای پیام/ح

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=526266
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13,859 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی