بهینه سازی خدمات مشترکین و بهبود اقتصاد صنعت برق در هرمزگان
+ پ -
بهینه سازی خدمات مشترکین و بهبود اقتصاد صنعت برق در هرمزگان

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر اظهار داشت: مدیریت رشد روز به روز منابع، بهینه سازی خدمات مشترکین و بهبود اقتصاد صنعت برق در استان هرمزگان از مهم ترین انتظارات می‌باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از خبرنگار رفتارنیوز، دکتر محمود رضا حقی فام معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: مدیریت رشد روز به روز منابع، بهینه سازی خدمات مشترکین و بهبود اقتصاد صنعت برق در استان هرمزگان از مهم ترین انتظارات پیش روی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان میباشد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در خصوص کاهش تلفات در بخش فنی و غیر فنی اظهار داشت: در کشور متعهد شدیم که تلفات را به زیر ۱۰ درصد برسانیم و شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان بعنوان یکی از قطبهای مصرف انرژی باید در این بخش فعال تر عمل کند.

حقی فام بیان کرد: کاهش آسیب پذیری شبکه های برق باید در دستور کار قرار گیرد و شبکه های موجود در هرمزگان طوری مدیریت شود که با شرایط طبیعی شبکه دچار بحران نشود و مردم را دچارمشکل مواجه نکند .

وی افزود: دقت و سرعت پاسخگویی به مردم در حوزه خدمات مشترکین باید افزایش پیدا کند و معتقدیم که پایداری اقتصادی اگر دچار مشکل شود به تبع آن ناپایداری اقتصادی اتفاق می افتد و عینیت یافتن وصول مطالبات باید در اولویت قرار گیرد و پس رفت نداشته باشد .

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر تصریح کرد: رشد پیک مصرف تابستان درهرمزگان را بالا دانست و افزود: مدیریت مصرف یکی از ضروریات مهم می باشد که باید پیک بار درهرمزگان را با روشهای مختلف کنترل کنیم.

حقی فام، خوردگی و فرسودگی در شبکه های هرمزگان را یکی از معضلات پیش روی شرکت توانیر اعلام داشت و گفت: این امر باعث افزایش قیمت تمام شده برق در هرمزگان شده است که طراحی های مناسب شبکه را می‌طلبد .

وی تصریح کرد: برون سپاری در شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان از سیاستهای مهم می‌باشد و در کنار آن، آموزش و دقت در برخورد پیمانکاران با مردم را از خواسته های مهم شرکت توانیر می‌باشد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر خاطرنشان کرد: خواستار همگرایی مجموعه شرکت توزیع برق هرمزگان شد و اظهار داشت : هیچ انفکاکی را نمی‌پذیریم و باید دست به دست دهیم تا مجموعه ای نمونه در عرصه ملی باشیم .

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff