بهره مندی 53خانوار نیازمند از خدمات عمرانی کمیته امداد جاسک
+ پ -
بهره مندی ۵۳خانوار نیازمند از خدمات عمرانی کمیته امداد جاسک

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جاسک گفت: ۲ میلیارد و ۱۴۴ میلیون ریال برای تعمیر و تکمیل واحدمسکن مددجویان زیر پوشش روستاهای نوگین و گیشدان اختصاص یافت که ۵۳ خانوار از این اعتبار و خدمات عمرانی بهره مند می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛یعقوب برخورداری مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جاسک در گفتگو با مکران نیوز اظهار کرد: نیاز به سر پناه و محلی امن برای آسایش و گذران زندگی از جمله نیازهای فطری و اولیه انسانها به شمار میرود. همه ابناء بشر از ابتدا تاکنون ‌همواره بدنبال تهیه و تدارک محلی به عنوان سرپناه و محل اسکان بوده و هستند و شاید بتوان گفت امروزه تأمین مسکن از جمله پیچیده‎ترین ‌و مشکل ترین مسائل تمامی جوامع به‌شمار می‎آید. کشور اسلامی ایران نیز از این امر مستثنی نبوده و قشر وسیعی از جمله طبقات محروم و کم درآمد با مشکل مسکن مواجه هستند.

 

وی افزود: تامین مسکن مددجویان تحت حمایت یکی از اهداف اساسی و مهم به شمار می رود و در همین راستا کمیته امداد خدماتی از قبیل احداث مسکن، دیوار حیاط، تعمیرات کلی و جزیی مسکن به مددجویان تحت حمایت ارائه می دهد.

 

برخورداری ادامه داد: احداث حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و تخصیص اعتبار برای تعمیر مسکن بخشی از فعالیت های حمایتی کمیته امداد بوده و احداث، تکمیل و بازسازی، اجاره مسکن و تامین انشعابات آب و برق از دیگر فعالیت های این نهاد است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جاسک با اشاره به تعمیر مسکن مددجویان گفت: به همین منظور خانواده های نیازمند تعمیرات مسکن، ابتدا توسط مامورین تحقیق شناسایی می شوند و بعداز انجام مراحل لازم و بازدید کارشناسان و نیاز سنجی منازل مسکونی، بر اساس اولویت به واجدین شرایط مبالغی در قالب تعمیر جزیی و کلی پرداخت می شود.

 

برخورداری نیاز به مسکن مناسب را از اولویتهای اساسی مددجویان تحت حمایت عنوان کرد و افزود: این نهاد مردمی در جهت احداث مسکن مددجویی و تامین نیازهای مددجویان تا کنون اقدامات زیادی انجام داده است.

 

وی تصریح کرد: کمیته امداد در حال حاضر با ارائه کمک هزینه زندگی به مددجویان در تلاش است مشکلات پیش روی خانواده‌ های نیازمند را مرتفع سازد و در جهت آسایش روانی و اقتصادی اقشار نیازمند جامعه گام بردارد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جاسک با اشاره به شعار امسال گفت: امسال بنا به فرمایش مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل نامیده شده است که تحقق این مهم نیازمند تلاش مسئولین و کمک مردم است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff