بهره بردار طرح سینلدر پرکنی بشاگرد با ظرفیت ۲۴ تن
+ پ -
بهره بردار طرح سینلدر پرکنی بشاگرد با ظرفیت ۲۴ تن
مدیر شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان:

بهره بردار طرح سینلدر پرکنی بشاگرد با ظرفیت ۲۴ تن

مدیریت شعب بانک کشاورزی هرمزگان اظهار کرد: طرح سینلدر پرکنی بشاگرد با ظرفیت ۲۴ تن و با ۹۹ درصد پیشرفت در هفته دولت به بهره برداری می رسد که این سه طرح جمعا برای ۲۲ نفر ایجاد اشتغال می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز، محمدرضا خاتمی، مدیر شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان در نشست شورای اداری شهرستان بشاگرد از جذب ۱۰۰ درصد از اعتبار بند ج تبصره ۱۶ کمیته امداد و بهزیستی به مبلغ ۸ میلیارد ریال خبرداد و گفت: در راستای اجرایی طرح اقتصاد مقاومتی سه طرح بزرگ اشتغال زایی در شهرستان بشاگرد توسط بانک کشاورزی تامین مالی شده است که دو واحد مرغداری گوشتی با ظرفیت ۲۰ هزار قطعه در هر دوره با اعتبار ۸ میلیارد ریال و پیشرفت ۷۰ درصدی که یکی از این مرغداری ها در دی ماه امسال و دیگری در دهه فجر به بهره برداری می رسند.

خاتمی اظهار کرد: طرح سینلدر پرکنی بشاگرد با ظرفیت ۲۴ تن و با ۹۹ درصد پیشرفت در هفته دولت به بهره برداری می رسد که این سه طرح جمعا برای ۲۲ نفر ایجاد اشتغال می کند.

رئیس شورای هماهنگی بانکها استان افزود: اکنون دو شعبه ی بانکی در شهرستان بشاگرد وجود دارد بانک ملی با چهار نفر پرسنل در شهر سردشت و بانک کشاورزی با پنج نفر نیرو در شهر گوهران که هر دو واحد با بهترین امکانات خدمات دهی به مشتریان در سطح عالی انجام می دهند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به در خواست مردم و مسئولین در مورد کمبود شعب بانکی در این شهرستان بانک کشاورزی شعبه سردشت تا یک هفته دیگر راه اندازی خواهد شد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff