بهره برداری از 9 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 320 میلیارد ریال در میناب+تصاویر
+ پ -
بهره برداری از ۹ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در میناب+تصاویر

تعداد ۹ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در اولین روز از آغاز هفته دولت در میناب به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، همزمان با هفته دولت ۹ پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان میناب با حضور بهروز ریاحی مشاور وزیر صنعت و معدن و تجارت، علی رئوفی معاون هماهنگی و امور اقتصادی و مدیریت منابع استانداری هرمزگان و ابوذرمهدی نخعی معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

علی رئوفی معاون استانداری هرمزگان در مراسم افتتاح دو دبستان شش کلاسه در  روستاهای حاجی خادمی ودهو در بخش مرکزی این شهرستان که با اعتبار بالغ ۱۶میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریال که از محل اعتبارات ملی احداث شده بود، گفت: دولت در بخش آموزش نگاه ملی دارد ودر تلاش است که بتواند فضای آموزشی کشور را بهبود بخشد.

معاون استاندار هرمزگان افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری دولت تدبیر وامید برای ایجاد وضعیت اقتصادی کشور تلاش چشمگیری دارد وبه دنبال آن است تا بتواند این وضعیت را به بهترین شکل ممکن در کشور به اجرا در آورد.

ابوذرمهدی نخعی فرماندار ویژه میناب در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی این شهرستان در هفته دولت گفت: در روز اول افتتاح این پروژها هفت پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره بر داری رسید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در مراسم افتتاح مرکز بهداشتی ودرمانی روستای کلاهی عنوان کرد: روستای کلاهی با جمعیتی بیش از ۵ هزار نفر بدون ساختمان مرکز وبهداشتی ودرمانی بود که مردم این روستا برای انجام خدمات بهداشتی به شهر تیاب مراجعه می کردند و با تدبیر دولت محترم در بخش درمان از سال ۹۲ عملیات احداث این مرکز شامل داروخانه ، آزمایشگاه ،اتاق تزریقات و اتاق پزشک  شروع شد که امروز شاهد بهره برداری از این پروژه هستیم.

افتتاح بلوار ورودی شهر تیرور اولین پروژه عمرانی شهرستان میناب بود که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی ومدیریت منابع استانداری با اعتبار بالغ بر ۲۱۶۶۰ میلیون ریال  افتتاح شد.

در هفته دولت بیش از ۶۶ پروژ عمرانی  در این شهرستان با اعتباری بیش از ۶۰۰ میلیار ریال به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff