بهره برداری از ۶۵ طرح عمرانی در هفته بسیج در بشاگرد
+ پ -
بهره برداری از ۶۵ طرح عمرانی در هفته بسیج در بشاگرد

به مناسبت هفته بسیج ۶۵ پروژه عمرانی با اعتبار دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال در شهرستان بشاگرد به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز،  محمود سلیمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بشاگرد گفت: به مناسبت هفته بسیج ۶۵ پروژه عمرانی با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، فرماندار بشاگرد و مسئولان ادارات در این شهرستان به بهره برداری رسید.

سلیمانی اعتبار این پروژه ها را دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: ۱۰ پروژه به نمایندگی از ۶۵ طرح به طور نمادین مورد بهره برداری رسید.

وی اظهار کرد: ۵۱ ساختمان پایگاه مقاومت بسیج در ۵۱ روستای شهرستان هر کدام با زیربنای ۵۵ متر مربع و ۵ سوله ورزشی صالحین هر کدام با ۴۰۰ متر زیربنا در ۵ حوزه مقاومت، سالن ۹ دی با هزار متر زیربنا، ۴ واحد مسکونی سازمانی با زیربنای هر کدام ۸۰ متر مربع به بهره برداری رسید.

رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در اجتماع فرمانده پایگاه های مقاومت بسیج بشاگرد ضمن تبریک هفته بسیج و گرامی داشت یاد و خاطره شهید احمدی روشن گفت: شهید احمدی روشن یکی از شهیدان بسیجی و متفکر بود که کارهایی را کرد که خیلی از کشورهای دیگر جرعت انجام این کارها را ندارد.

ترابی اضافه کرد: سانتی فیوژ و غنی سازی اورانیوم توسط این جوان دانشمند بسیجی کاری کرد که دنیا متحیر شود و در آخر ناجوان مردانه و مظلومانه این دانشمند هسته ای را به شهادت رساند.

وی گفت :احمدی روشن شهید شد و تمامی دانشگاههای کشور پر شده است از احمدی روشن های دیگری که حاضر هستند راه این شهید را ادامه دهند.

فرمانده سپاه هرمزگان اظهار کرد: نسل اول انقلاب تا حدود زیادی به تکالیف خود عمل کرده‌اند و دوران دفاع مقدس را با سربلندی گذراندند‌ لذا امروز نسل سوم انقلاب مانند احمدی روشن نیز جز همین نسل محسوب می شود، وارد جنگ در جبهه جدید علیه دشمن شده است و آن عرصه جهاد در جبهه علم و فناوری است.

سردار ترابی ادامه داد: دشمن می بیند آن کسی که در مقابل او ایستاده است، همین نسل سوم معتقد به آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است و این نسل سوم است که به عنوان مثال در عرصه هسته ای و جنگ نرم قله ها را فتح می کند و باعث سربلندی انقلاب اسلامی ایران می شود، به همین علت فکر می کند که می تواند با ترور احمدی روشن‌ها مانع از تحقق موفقیت ها شود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff