بهره برداری از ۱۴ پروژه عمرانی در هشت بندی
+ پ -
بهره برداری از ۱۴ پروژه عمرانی در هشت بندی

با آخرین روز از هفته دولت ۱۴ طرح عمرانی در هشت بندی و توکهور در حوزه های عمران شهری و روستایی ، بهداشت و درمان، نوسازی مدارس ،آبرسانی و ورزش و جوانان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  میناب جنوب  ، پروژه های افتتاحی در آخرین روز از هفته دولت در بخش هشتبندی به شرح ذیل است:

 

بهره برداری از ۲ آموزشگاه در چاه غربال

 
مدارس نوساز شهید جعفری و عمار یاسر روستای چاه غربال اولین پروژه هایی بودند که صبح امروز با حضور فرماندار، قنبری بخشدار، اسلامی رئیس اداره آموزش و پرورش میناب و سایر مسئولان اجرایی شهرستان میناب و مسئولان محلی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 
این مدارس که برای مقاطع ابتدایی در نظر گرفته شده است به همت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) ساخته شده است.

 

 
بهره برداری از ۴ پروژه عمران شهری بااعتبار ۱۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریالافتتاح پروژه ها به طول ۲۵۰۰ متر  و  عرض ۷ متر با اعتبار ۷ میلیارد ریال، خیابان خیام شهر هشتبندی  به طول ۳۵۰ متر و عرض ۱۰ متر با اعتبار یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال ، خیابان شهید یاراحمدی شهر هشت بندی  به طول ۵۰۰ متر  و عرض ۱۲ متر با اعتبار دو میلیارد و  پانصد میلیون ریال و کارگاه تولید بتن شهرداری هشت بندی شامل تولید بلوک، سنگ جدول و سنگ فرش با اعتبار یک میلیارد دویست میلیون ریال نیز مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفتند.

 
بهره برداری از ۵ پروژه مرکز بهداشت و درمانی -در بخش بازسازیپروژه بازسازی ساختمان مرکز بهداشتی-درمانی ، بازسازی ساخنه بهداشت روستای توکهور پایین، احداث و راه اندازی ساختمان خانه بهداشت روستای ریگ مولد، بازسازی کلی منزل مسکونی پزشک-ماما و کارشناس بهداشتی و احداث ساختمان و راه اندازی مرکز تسهیلات زایمانی مرکز بهداشتی درمانی توکهور از دیگر پروژه های افتتاحی دولتمردان در بخش هشتبندی و توکهور بود.

 
بهره برداری از اولین چمن مصنوعی در هشت بندی

 

 

اولین زمین چمن مصنوعی فوتبال هشت بندی نیز با حضور متقی مدیر ورزش و جوانان میناب و احمدی مسئول نمایندگی ورزش و جوانان در هشت بندی و توکهورمورد بهره برداری قرار گرفت..

 
بهره برداری از طرحهای آبرسانی به طول۱۰ کیلومتر

 

 

طرح آبرسانی به روستای محروم تم پریان نیز از جمله پروژه هایی بود که صبح امروز با حضور فرماندار و سایر مسئولان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
با حضور داوری مدیر آب و فاضلاب هشت بندی، مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب طرح آبرسانی به محلات شهر هشت بندی شامل آبرسانی به محلات آیت الله رئوفی و عسکری  شهر هشت بندی  به طول ۱۰کیلومتر  و مورد بهره برداری قرار گرفتند.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff