بهره برداری از ۱۱ پروژه عمرانی با اعتبار بیش از 30 میلیارد ریال در گوهران
+ پ -
بهره برداری از ۱۱ پروژه عمرانی با اعتبار بیش از ۳۰ میلیارد ریال در گوهران

بخشدار گوهران بیان کرد: همزمان با هفته دولت ۱۱ پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ یوسف حسینی، بخشدار گوهران شهرستان بشاگرد در گفت و گو با خبرنگار بشاگرد نیوز  گفت: آبرسانی به شهرک مسکونی دشت صحرا با اعتبار بالغ بر ۷ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال؛ برق رسانی به روستای شمسون با اعتبار بالغ بر ۵ میلیون ۸۵۰میلیون ریال؛ احداث پل زیر خاکی شهر گوهران اعتباری بالغ بر ۲ هزار میلیون ریال هزینه شده است که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
بخشدار گوهران اظهار کرد: تامین برق شهرک های مسکونی روستایی با اعتبار۲ هزارو ۹۸۳میلیون ریال؛ ساختمان دهیاری پاهتک با اعتبار۳۵۰ میلیون ریال؛ کارگاه تیرچه و بلوک دهیاری کاهکن اعتبار ۲۰۰میلیون ریال؛ غسالخانه روستای کاهکن با اعتبار ۲۰۰میلیون ریال؛ پارک روستای ایرر با اعتبار ۳۵۰میلیون ریال؛  خانه زیست پزشک تیدر ٰ آسفالت راه روستایی دستکرد درگاز؛ آرامستان روستای ایرمیش با اعتباری بالغ بر ۱۰۰میلیون ریال از جمله پروژه های گشایشی است.

 

 

حسینی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی در زمینه اقدامات ارایه شده به مردم است، تصریح کرد: مشارکت مردم رویکرد مسئولان اجرایی در برنامه های هفته دولت می باشد  و دولت در تلاش است که مشارکت مردم در همه برنامه ها را داشته باشد.

 

وی با اشاره به مهم ترین پروژه های هفته دولت در بخش گوهران خاطر نشان کرد: برق رسانی به روستای شمسون و شهرک های مسکونی روستایی؛ تامین آب شهرک دشت صحرا ٰ آسفالت روستای دستکرد درگاز؛ خانه زیست پزشک و پارک وبوستان روستای ایرر از جمله مهم ترین پروژه های هفته دولت در بخش گوهران شهرستان بشاگرد می باشد.

photo_2016-08-22_01-10-50

photo_2016-08-22_01-10-44

photo_2016-08-22_01-11-00

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff