بهره برداری از دو طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان رودان +تصاویر
+ پ -
بهره برداری از دو طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان رودان +تصاویر

به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان،دو طرح اقتصاد مقاومتی در بخش رودخانه و روستای خاربجگان شهرستان رودان به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، فرمانده سپاه رودان، مسئول نمایندگی ولی فقیه، مسئول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع) استان و مسئولین محلی، ۲ طرح اقتصاد مقاومتی در بخش رودخانه و روستای خاربجگان شهرستان رودان به بهره برداری رسید.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رودان در خصوص افتتاح ۲ طرحهای اقتصاد مقاومتی در شهرستان رودان به خبرنگار رودان نیوز، گفت: طرح کشت گلخانه ای در مساحت ۲۵۰۰ متر مربع در روستای خاربجگان، با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیون تومان ایجاد شده، که ۶۰ میلیون تسهیلات از اعتبارات بسیج سازندگی رودان اختصاص یافته و ۲۰ میلیون تومان، آورده خود مجری طرح می باشد.

وی افزود: با افتتاح این طرح ۱۰ نفر به طور مستقیم و ۲۰ نفر غیر مستقیم مشغول به کار می شوند.

قاسمی ادامه داد: کارگاه بسته بندی خرما در روستای رودخانه بر بخش رودخانه نیز یکی دیگر از طرحهای اقتصادمقاومتی شهرستان است که با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیون تومان، که ۳۰ میلیون تومان آن از تسهیلات بسیج سازندگی پرداخت شده و ۱۵ میلیون تومان، آورده مجری اجرای طرح است.
img_6186

 

 

img_6213

img_6276

 

 

img_6304

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff