بهترین پناهگاه در برابر جنگ نرم وصل کردن جوانان به قرآن است/ اخلاق مداری و آموزه های اخلاق دینی باید در بین عموم ترویج داده شود
+ پ -
بهترین پناهگاه در برابر جنگ نرم  وصل کردن جوانان به قرآن است/ اخلاق مداری و آموزه های اخلاق دینی باید در بین عموم ترویج داده شود

سرپرست سازمان و تبلیغات اسلامی بشاگرد گفت: تنها راه مقابله با جنگ نرم دشمن این است که جوانان را به پناگاه محکم استوار کنیم که بهترین پناگاه وصل کردن جوانان به قران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام صابر پروین، سرپرست سازمان و تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد در گفتگو با بشاگرد نیوز گفت: برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان مهمترین شیوه مقابله با جنگ نرم در برابر دشمنان در بین جوانان ونوجوانان است.

پروین اظهار کرد: یادگیری اموزه های قرانی درطرح اوقات فراغت برای نسل جوان درمقابله باجنگ نرم دشمنان باعث سعادت کشور می شود.

وی بیان داشت: باتوجه به هجمه های فرهنگی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و تبلیغات وسیع و گسترده دشمن برای بی هویتی کردن نسل جوان می طلبد نوجوانان و جوانان را بیشتر به سمت فعالیتهای قرانی سوق دهیم و با تشویق و ترغیب آنان در ایام فراغت تابستان به سمت فراگیری رهنمودهای قرآنی و آموزه های دینی آنان را از حربه های دشمنان آگاه سازیم.

پروین ضرورت نهادینه شدن ادب اسلامی در جامعه در مسیراسلام محمدی دانست و تصریح کرد: در جامعه اسلامی اخلاق مداری و آموزه های اخلاق دینی باید در بین عموم ترویج داده شود.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام برای تغیر فرهنگ ایران اسلامی و کشاندن جوانان به سمت فرهنگ غربی طرح و برنامه دارند و هزینه های سنگینی را متقبل می شوند که جوانان ما را منحرف نمایند و تنها راه مقابله با آنها این است که جوانان را به پناگاه محکم استوار کنیم که بهترین پناگاه وصل کردن جوانان به قران است.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff