بهترین پایان نامه و کارنامه در پیشگاه پروردگار تقواست/ 15خرداد مبدا انقلاب اسلامی مردم ایران بود
+ پ -
بهترین پایان نامه و کارنامه در پیشگاه پروردگار تقواست/ ۱۵خرداد مبدا انقلاب اسلامی مردم ایران بود

امام جمعه موقت بندر چارک افزود:بهترین پایان نامه و کارنامه در پیشگاه پروردگار تقواست زیرا تقوا یک نیروی کنترل درونی است که وجود انسان را از پرتگاه ها حفظ و از خطرها نگه میدارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مروارید نیوز ؛ حجت الاسلام و المسلمین مسلم کریمی امام جمعه موقت بندر چارک در خطبه اول پس از توصیه ودعوت خود ونمازگزاران به رعایت تقوای الهی افزود: بهترین پایان نامه و کارنامه در پیشگاه پروردگار تقواست زیرا تقوا یک نیروی کنترل درونی است که وجود انسان را از پرتگاه ها حفظ و از خطرها نگه میدارد.

 

امام جمعه موقت بندر چارک بعد از سفارش به تقوای الهی به مناسبتهای هفته اشاره کرد و افزود : رحلت جانسوز معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) گفتند قلبی که در خرداد ۱۳۶۸ از کار ایستاد که میلیونها قلب را به نور خدا و معنویت احیا کرده بود .

 

وی اضافه کرد: مردم ایران و مسلمانان انقلابی حق داشتند این چنین برای امام خودشان ضجه کنند صحنه هایی را پدید آوردند که در تاریخ نمونه ای بدین حجم و عظمت برای آن سراغ نداریم آنان کسی را از دست داده بودن که عزت پایمال شده را بازگرداند ، اسلام را احیا کرد ، دست غارتگران داخلی و خارجی و غربی را از سرزمینمان کوتاه کرد ، مسلمین را عزت بخشید ، جمهوری اسلامی را بر پا کرد ، رو در رو قدرتهای شیطانی ایستاد ، ده سال در برابر صدها توطئه داخلی و خارجی مقاومت کرد و هشت سال دفاع مقدس را فرماندهی کرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین کریمی ادامه داد: مردم ایران عاشق امامشان بودند که شعار عشق به خمینی عشق به همه خوبیهاست سر می دادند.

 

امام جمعه موقت بندر چارک دو قیام خونین ۱۵ خرداد را گرامی داشتند و بیان کرد : ۱۵خرداد مبدا انقلاب اسلامی مردم ایران بود و یاد و خاطره شهدا را گرامی می داریم.

 

حجت الاسلام و المسلمین کریمی؛ نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان ماه بندگی و عبادت های عاشقانه و نیایش های عارفانه و ماه بهار قرآن و ماه روشنی قلب و تزکیه نفس را توصیه کردند و خاطر نشان کرد: این ماه را غنیمت بشمارید چرا که پیامبر اسلام فرمودند ماه رمضان ماهی است که ابتدائش رحمت ، و میانه اش مغفرت پایانش آزادی آتش جهنم است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff