بهترین مفسر راه امام(ره)شخص مقام معظم رهبری است/جریان های فرهنگی باید از حرکت منفعلانه خارج شوند

امام جمعه پارسیان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بهترین تفسیر کننده راه امام (ره) است گفت:مسؤلان بدانند طرف نیروهای ارزشی نفوذ غرب است و جریان های فرهنگی باید از حرکت منفعلانه خارج شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان با دعوت مردم به تقوای الهی در ماه مبارک رمضان گفت: بهترین مفسر راه امام(ره)شخص مقام معظم رهبری است او که در میان هجمه ها و بدعت ها علیه حضرت امام بعد از ۲۷ سال شاخص می دهد و راه باز می کند،تا مسیر اشتباه نشود و امام غیر انقلابی را به جای امام انقلابی به نسل امام ندیده و انقلاب ندیده معرفی نکنند.

 
حجت الاسلام میرزایی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم امام(ره) گفت:یکی از اصول مهم امام این بود که در جبهه مخالف بین المللی هیچ ملاحظه‌ای نمی کرد در برابر قلدران بین المللی می ایستاد و از مظلومان دفاع می کرد.

 
خطیب نمازجمعه پارسیان با استناد به کلام مقام معظم رهبری گفت: الان می فهمیم که چرا امام هیچ گاه به آمریکا اعتماد نکرد،چرا که در مذاکرات اخیر به گفته خودشان فقط هدفشان تأمین اسراییل بوده است.

 
وی توجه همه مسؤلان به خصوص نمایندگان مجلس دهم را به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی دعوت و گفت : رهبری معظم فرمودند مجلس جدید باید سنگر در برابر استکبار گردد.

 
امام جمعه پارسیان با اشاره به ۲۳ خردادماه سالروز فرمان حضرت امام (ره)مبنی بر تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی تاکید کرد:آن چه باید از آن بترسیم وابستگی فرهنگی است نه تحریم ، ولنگاری فرهنگی که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید توسط مسؤلان فرهنگی بررسی شود که چرا کار به این جا رسید،مسؤلان بدانند طرف نیروهای ارزشی نفوذ غرب است و جریان های فرهنگی باید از حرکت منفعلانه خارج شوند.

 

 

خطیب نمازجمعه شهرستان پارسیان با اشاره به ۲۴ خردادماه سالروز بمباران وحشیانه جنوب لبنان توسط صهیونیستی ها تاکید داشت:تنها راه،مقاومت در مقابله با غده سرطانی است و ان شاءالله با پیروزی بر دانش حیات اسراییل تمام گردد.

 

 

حجت السلام میرزایی با تبریک به جامعه ورزشی به جهت راه یابی نیم والیبال به المپیک بعد از ۵۲سال از خدمات و مسابقات ورزشی برگزار کنندگان جام آزاد سازی خرمشهر تشکر کرد.

 
وی همچنین از زحمات مدیر انقلابی کمیته امداد استان هرمزگان تشکر و در سمت جدید به عنوان مدیر کمیته امداد استان خوزستان برای ایشان آرزوی توفیق کرد.

 

 

امام جمعه پارسیان با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سفره های ساده افطاری گفت :مراسمات را با همدلی و هم زبانی برگزار و صدای بلند گو ها را از ساعت ده شب کنترل کنید.

 

 

ایشان از اقدام دریابانی و سپاه دریایی در دستگیری شناور حمل سوخت غیر مجاز ، تشکر و یادآور شد که هر حرکتی از سوی دشمن در رصد نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی است.

 

 

امام جمعه شهرستان از مراسم گل ریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد توسط دادگستری شهرستان خبر داد و گفت:اگر کسی بتواند در این ماه کمکی کند و خانواده ای را از نگرانی درآورد قطعا در پیشگاه خداوند ثبت می شود.

 

انتهای پیام/ی