بهبود فضا و امکانات آموزشی از نیاز های ضروری قشم است / برای رسیدن به توسعه اخلاق را فراموش نکنیم
+ پ -
بهبود فضا و امکانات آموزشی از نیاز های ضروری قشم است / برای رسیدن به توسعه اخلاق را فراموش نکنیم

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم بهبود فضا و امکانات آموزشی را یکی دیگر از نیاز های ضروری قشم امروز برشمرد و افزود: اگر هر یک از مدیران سهم خود را در بهبود وضعیت آموزشی جزیره ادا کنند شاهد تحول و پیشرفت این حوزه مهم و تاثیرگذار در منطقه خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، حمید رضا مومنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشست با خبرنگاران جزیره در خانه مطبوعات، مسائل حوزه خانه مطبوعات و برنامه های پیش رو خبرنگاران را مورد بحث و برسی قرار داد و گفت: با رعایت اخلاق به سرعت توسعه محقق خواهد شد.

مومنی بیان داشت: اگر بخواهیم بر طبل اختلافات بکوبیم به جایی نخواهیم رسید جرا که به تعداد آدم ها اختلاف فکر و سلیقه وجود دارد و تکیه بر اختلافات مانع پیشرفت می شود.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم بر حل مسائل مختلف جزیره با همکاری خبرنگاران تاکید کرد و  از خبرنگاران خواست وقت کار اختلافات را کنار بگذارند.
مومنی اظهار داشت: بسیاری از مسایل همچون راه های ارتباطی، آب، اشتغال و مسکن در قشم با پیگیری و همکاری فعالان حوزه رسانه و استفاده از ظرفیت خبری جزیره سریع تر به انجام می رسد.
مومنی به صید دو (۲ ) برابر بیشتر صیادان قشم در مقایسه با رقم کشوری در زمینه صید آبزیان اشاره کرد و افزود: انعکاس توفیقات و پرداختن به کاستی ها توسط رسانه ها با در نظر گرفتن اولویت و هدف پیشرفت جزیره آینده روشنی را برای منطقه رقم خواهد زد.
مومنی تصریح کرد: آگاه کردن مسئولین نسبت به کمبودها و مشکلاتی که از آن بی اطلاع هستند خدمتی است که خبرنگاران می توانند به جامعه داشته باشند.
وی مشکلات حوزه درمان بخصوص بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم را غیر قابل توجیه و درد آور توصیف و تاکید کرد: این بیمارستان و خدماتی که در آن عرضه می شود بسیار کمتر از شان و نیاز مردم است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از خبرنگاران خواست با پرداختن دسته جمعی به مشکلات در سرتاسر جزیره، مسئولین را نسبت به انجام کارها حساس کنند.
مومنی، بهبود فضا و امکانات آموزشی را یکی دیگر از نیاز های ضروری قشم امروز برشمرد و  با انتقاد از مدیرانی که فرزندان خود را برای تحصیل به جزیره نمی آورند، ادامه داد: اگر هر یک از مدیران سهم خود را در بهبود وضعیت آموزشی جزیره ادا کنند شاهد تحول و پیشرفت این حوزه مهم و تاثیرگذار در  منطقه خواهیم بود.
مومنی بیان کرد: سازمان منطقه آزاد قشم آماده هر گونه همکاری با خبرنگاران برای انعکاس نیازها و در کنار آن معرفی ظرفیت و توانمندی های قشم است.
بنا به این گزارش، در ابتدای این نشست ۲ ساعته، محمد خان احمدلو مدیر عامل خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم در سخنانی با اشاره به مسائل یکسال و نیم گذشته پیرامون تشکیل خانه مطبوعات گفت: خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم علیرغم بسیاری از مشکلات، با نظر مساعد و همکاری مثبت مدیر عامل سازمان تشکیل و به حیات خود ادامه داد.
وی با اعلام اینکه جمعی از فعالان خبری جزیره قشم امسال موفق شدند از نمایشگاه مطبوعات دیدار کنند، گفت: در این سفر فرهنگی و در دیدار با مسوولان خانه های مطبوعات سراسر کشور، تفاهم نامه همکاری و سفر فعالان رسانه ای سراسر ایران به جزیره قشم و بالعکس مورد توافق قرار گرفت.
خان احمدلو ادامه داد: با مساعدت سازمان منطقه آزاد می توان مسوولان خانه های مطبوعات سراسر کشور را در بهمن ماه برای حضور در یک همایش چند روزه رسانه ای به قشم دعوت کرد.
به گفته وی، بازدید از ظرفیت های صنعتی، گردشگری و آشنا کردن مسولان خانه های مطبوعات کشور با قوانین و مقررات سرمایه گذاری در قشم  و در  نهایت درج اخبار این سفر در رسانه های سراسر کشور عامل مهمی برای معرفی قشم و افزایش سفر هموطنانمان از جمله فعالان اقتصادی به این منطقه خواهد شد.
بنا به این گزارش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از این پیشنهاد خانه مطبوعات استقبال و بر اجرایی شدن آن تاکید کرد.

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff