بنیادی ترین دستور قرآن وحدت و یکپارچگی امت اسلام است
+ پ -
بنیادی ترین دستور قرآن وحدت و یکپارچگی امت اسلام است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه:

بنیادی ترین دستور قرآن وحدت و یکپارچگی امت اسلام است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه گفت: یکی از مهم ترین و بنیادی ترین دستورات پیامبر اکرم (ص) و قرآن کریم وحدت و یکپارچگی امت اسلام و پرهیز از تفرقه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مروارید نیوز: حجت الاسلام فولادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه با اشاره به  هفته وحدت، گفت: امام خمینی (ره) به وحدت شیعه و سنی درک عمیقی داشتند و این هفته را به نام هفته وحدت نامگذاری کردند.

 

وی افزود: وحدت به عنوان اصل مهم و اساسی در جامعه اسلامی باید مورد توجه و تاکید قرار گیرد و همه مسلمانان جهان در راستای وحدت و انسجام گام بردارند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه با بیان اینکه باید مراقب توطئه های دشمنان باشیم، بیان کرد:  وحدت بین شیعه و سنی باید تقویت شود و اگر این امر محقق نشود دشمن سوء استفاده می کند.

 

فولادی تاکید کرد: یکی از مهم ترین و بنیادی ترین دستورات پیامبر اکرم (ص) و قرآن کریم وحدت و یکپارچگی امت اسلام و پرهیز از تفرقه است.

 

وی بر لزوم تقویت وحدت شیعه و سنی اشاره کردو افزود: نباید کاری کنیم که باعث خوشحالی دشمن شود. کسانی‌که می‌خواهند وحدت شیعه و سنی را بر هم بزنند  بدانند که شیعه و سنی با هم بردار هستند و وظیفه ما این است که بر محور قرآن و پیامبر اسلام حرکت کنیم و از اختلاف و جدایی دوری کنیم.
فولادی با بیان اینکه باید همه در کنار همدیگر باشیم و کاری کنیم که وحدت بین شیعه و سنی تقویت شود، یاداور شد: امروز دشمنان با تمام ترفند ها درصدد این  هستند که بین شعیه و سنی تفرقه ایجاد کنند ولی ما باید هوشیار و آگاه به توطئه های دشمنان باشند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff