بندر کنگ مهد دریانوردی و فعالیت های دریایی کشور

+ پ -
بندر کنگ مهد دریانوردی و فعالیت های دریایی کشور

شهردار بندر کنگ اظهار کرد: بندر کنگ مهد دریانوردی و فعالیت‌های دریایی کشور است که در مجموعه شهرداری بندر کنگ همواره به دنبال ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی بوده و در این زمینه موفقیت‌های قابل توجهی بدست آورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ایوب زارعی شهردار بندر کنگ با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد بندر کنگ گفت: یکی از مهمترین شهرهای جنوب ایران بوده و امروز نیز آوازه زیادی در این زمینه دارد.

وی افزود: این بندر مهد دریانوردی و فعالیت‌های دریایی کشور است که در مجموعه شهرداری بندر کنگ همواره به دنبال ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی بوده و در این زمینه موفقیت‌های قابل توجهی بدست آورده است.

شهردار بندر کنگ با بیان اینکه  توسعه ارتباطات میان شهرداری‌های استان یکی از ضروریات است اظهار کرد:افزایش روابط استانی و انتقال تجربیات شهرداری‌ها میان یکدیگر می‌تواند زمینه‌ساز توسعه هرچه بیشتر شهرهای استان هرمزگان باشد.

وی افزود:شهرداری بندر کنگ طی یکی دو سال اخیر با رویکرد تازه و حرفه‌ای توانسته جایگاه خوبی را نه‌تنها در سطح استان، بلکه در سطح کشور نیز بدست بیاورد.

زارعی خاطر نشان کرد: با اشاره به اینکه مدل مدیریتی در بندر کنگ یک الگوی بسیار قوی و اصولی برای شهرداری‌های استان است، انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه میان شهرداری بندرعباس به عنوان مرکز استان در راستای انتقال تجربیات طرفین، یکی از موضوعاتی است که بزودی شاهد ثمرات آن خواهیم بود.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff