بنادر غرب هرمزگان نقشی ملی در توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند
+ پ -
بنادر غرب هرمزگان نقشی ملی در توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند
سردار محمودزاده در بازدید از اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه

بنادر غرب هرمزگان نقشی ملی در توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند

مدیریت بنادرغرب هرمزگان اظهار کرد: اقداماتی که در حوزه اقتصادی و بویژه در بنادر انجام می شود فرا استانی است و بنادر غرب هرمزگان نقشی ملی در توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مروارید نیوز: محمود صابری مدیریت بنادرغرب هرمزگان در جریان این نشست،طرح توسعه عمرانی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه را درجهت رشد اقتصادی منطقه غرب هرمزگان و افزایش عملکرد بندری و دریایی ضروری دانست و گفت: افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری ، افزایش امکانات و زیر ساخت های بندری ، مهمترین آثار و نتایج اجرایی این طرح می باشد.

 

وی افزود: توسعه اراضی بندر و افزایش عملیات تخلیه و بارگیری، نوید بخش ایجاد مشاغل جدید و شکوفایی اقتصادی در بندرلنگه خواهد بود.

 

صابری بنادر غرب هرمزگان را یکی از بنادر مهم در استان هرمزگان دانست و افزود: اقداماتی که در حوزه اقتصادی این شهرستان همچون فعالیت های بندری انجام می شود، فرا استانی است و بنادر غرب هرمزگان نقشی ملی در توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند.

 

وی اضافه کرد:توسعه بنادر و دریانوردی بندرلنگه با یک چشم انداز بلند مدت طراحی شده و امیدوارم با تعاملات فی مابین این بندر و دیگر ارگانهای دریایی شاهد آغاز فصلی نو در شکوفایی اقتصاد شهرستان و معیشت مردم منطقه و تکمیل کار دولت در مسیر”اقتصاد مقاومتی؛اقدام و عمل” باشد.

 

سردار یحیی محمودزاده معاون مهندسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از شاخصه های رشد یک شهر بندری میزان استفاده و عملکرد مناسب ارگانهای دریایی در بهره گیری از این نعمت بالقوه یعنی دریا و دسترسی آبی می باشد.

 

وی همچنین از تعامل فرماندهی دریابانی شهرستان بندرلنگه با اداره بنادرو دریانوردی در خصوص برقراری امنیت آبراه ها سخن گفت و افزود: فرماندهی دریابانی همکار همیشگی اداره بنادر در حفظ امنیت آبراه ها و مرزهای دریاییست و امیدواریم با تعامل این دو نهاد شاهد شکوفایی هر چه بیشتر نظم و امنیت عمومی و ارتقاء احساس امنیت و آرامش در حوزه بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان باشیم.

 

شایان ذکر است،در این نشست در ارتباط با راهکارهای اجرای مبایعه نامه خرید اراضی نیروی انتظامی در محدوده غربی اراضی بندر،بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید پیگیریهای لازم جهت اجرایی شدن آن بعمل آید.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff