بمناست هفته زن از مادران شهدای بخش بمانی تجلیل شد+ تصاویر
+ پ -
بمناست هفته زن از مادران شهدای بخش بمانی تجلیل شد+ تصاویر

بخشدار بمانی سیریک گفت:سرکشی و تکریم خانواده شهدا یکی از وظایف مهم همه مدیران و نهادهاست و جزء یکی از بهترین عبادت و کارهای صالح برای بندگان خوب خداست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نقل از آذینی ، شهاب الدین ذاکری در آئین تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدای بخش بمانی شهرستان سیریک که بمناسبت هفته بزرگداشت زن و مادر برگزار شد افزود: سرکشی و تجلیل از خانواده معظم شهداء یکی از حداقل هایست که در جامعه اسلامی و در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک مدیر باید در برنامه کاری و سالانه خود باید داشته باشد.

 
بخشدار بمانی شهرستان سیریک ابراز داشت: همان طوری که مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) بارها در فرمایشات خود فرمودند رسیدگی به خانواده شهدا را فقط کمک مالی نمی‌دانند بلکه بسیاری از آنها نیازی به کمک مالی ندارد اما به محبت و ملاطفت و همدلی ما مسئولین و مدیران دولتی بیشتر احتیاج و نیازمند می باشند.

 
شهاب الدین ذاکری بیان داشت: آن چیزی که موجب شد تا امنیت ، آرامش و این همه نعمت های بیکران الهی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بر جامعه حاکم و جاری باشند خون شهداء و ایثارگری خانواده های معظم شهداء ، جانبازان، ایثارگران ، آزادگان و همه رزمندگان اسلام دانست.

 
وی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا سرمایه های اصلی و معنوی نظام می باشند ، اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا همواره مورد احترام و عزت و عظمت نظام و مردم ایران می باشند و در این راستا همیشه مسئولین خادمین ملت و خدمتگزاران خانواده های شهداء می باشند.

 
لازم به یاد آوری است در این آئین جمع کثیری از بانوان شاغل در ادارات شهرستان نیز با حضور در منازل خانواده شهداء با مادران، همسران ، خواهران و دختران شهداء ضمن دیدار و نشست صمیمی از آنها تکریم و تجلیل کردند.

 
بخش بمانی دارای ۱۱ شهید دوران دفاع مقدس است.

 

30

22

24

25

26

30

20150729_104303

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff