بعد از پنج هزار تومانی؛ چک پول ۵۰ هزارتومانی هم “بنفش”شد+عکس
+ پ -
بعد از پنج هزار تومانی؛ چک پول ۵۰ هزارتومانی هم “بنفش”شد+عکس

بعد از طراحی مدل جدید اسکناس ۵ هزار تومانی با سردر جدید دانشگاه تهران آن هم با رنگ بنفش، امروز نیز چک پول ۵۰ هزارتومانی تومانی هم “بنفش”شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ پس از آنکه بگم بگم ها در دولت تدبیر و امید در خصوص صرف درآمدهای ناشی از قاچاق و سایر مبانی در انتخابات مطرح شد، برای انحراف ذهن ها از اقدامی که توسط دولت در ابتدای آغاز بکار با تغییر طرح اسکناس ۵۰۰ تومانی کلید خورد و آن حذف نماد ماهواره امید بود که چندی پس از آن پژوهشگاه فضایی کشور با دستور مستقیم رئیس دولت مکرمه تعطیل شد.
بر همین اساس دولت با چراغ خاموش طرح برچیدن بساط هسته ای و فعالیت های انتخاباتی را آن هم با طراحی مدل جدید اسکناس ۵ هزار تومانی کلید زد. در این راستا نماد انرژی هسته ای روی اسکناس و حدیثی از پیامبر اسلام (ص) که نشان از فراگیری علم توسط ایرانیان در هر جای دنیا را داشت حذف شده و با سردر جدید الخلق دانشگاه تهران آن هم با رنگ بنفش! چاپ شده است.

پول

البته در این راستا مجید صنیعی، رییس سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی در نشستی خبری که در بانک مرکزی برگزار شده بود در واکنش به موضوع سیاسی بودن رنگ اسکناس پنج هزار تومانی جدید گفته بود: رنگ اسکناس های پنج هزار تومانی جدید سیاسی نیست.
بر اساس این گزارش، امروز نیز چک پول ۵۰ هزار تومانی طرح جدید و سکه‌های طلا و نقره جدید در حاشیه جلسه هیات دولت در نهاد ریاست جمهوری رونمایی شد.چک پولی که به رنگ” بنفش” در آمده است.

پول۱
حالا باز هم باید منتظر واکنش مسئولان بانک مرکزی بود تا ببینیم رنگ این چک پول چرا بنفش شده است؟

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff