تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 151045
تاریخ انتشار:سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۸| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

بصیرت و دوراندیشی باعث حفظ نظام می شود/حماسه مردم در نه دی حق رانشان داد/نهم دیماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت بود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  آذینی ، در این همایش که صبح امروز در محل سالن غدیر شهرسیریک برگزار شد هزاران نفر از مردم رشید و همیشه در صحنه شهرستان سیریک حضور داشت وبافریاد های مرگ بر آمریکا نفرت خود از حامیان غربی وشرقی فتنه ۸۸ را اعلام کردند. بصیرت و […]

بصیرت و دوراندیشی باعث حفظ نظام می شود/حماسه مردم در نه دی حق رانشان داد/نهم دیماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت بود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  آذینی ، در این همایش که صبح امروز در محل سالن غدیر شهرسیریک برگزار شد هزاران نفر از مردم رشید و همیشه در صحنه شهرستان سیریک حضور داشت وبافریاد های مرگ بر آمریکا نفرت خود از حامیان غربی وشرقی فتنه ۸۸ را اعلام کردند.

بصیرت و دوراندیشی باعث حفظ نظام می شود

 

12

امام جمعه موقت اهل سنت سیریک در این همایش گفت :اهداف وهدف این برنامه ها رشدهمه جانبه جامعه مااست .
ابراهیم اسماعیلی ادامه داد : مابعنوان یک فرد مسلمان وقتی ماتربیت اسلامی را مطرح می کنیم یعنی پشرفت ما در هرزمینه ای همراه با اسلام است .
وی تصریح نمود : مامسلمان هستیم وباید به ارزشهایمان افتخارکنیم زیرا برای ارزشهای ما زحمت کشیده شده است .
شیخ ابراهیم اسماعیلی خاطرنشان کرد : در نظام جمهوری اسلامی ایران افرادزیادی بودند که زحمت کشیدند،مادرصدرانقلاب مخلصین زیادودرسطح بالای داشتیم که زحمت می کشیدند تا دستاوردهای اسلامی ما حفظ بشود نه برای پست ، نه برای مقام ونه برای چیز دیگری قدر آنان راباید دانست.
وی با تاکید براینکه این ملت وسرزمین متعلق به همه است گفت : همه ماایرانی هستیم چه سنی و چه شیعه وهمه مسئولین ماراباید بعنوان ایرانی درجه یک نگاه کنند ومی کنند .
امام جمعه موقت اهل سنت سیریک در گوشه ای دیگر از سخنان خود با اشاره به مشکلات خانوادگی در هر خانه گفت : ما متعلق به یک خانواده هستیم ودر هر خانواده ای مسایل ومشکلاتی پیش می آید .
ایشان بااشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند(اشتباه وخطای پیش آمده واگر برادران ما که زمانی همسنگر در اوایل انقلاب بودند معذرت خواهی کنند ما معذرت آنان را می پذیریم ) ادامه داد : این حرف برای مادرس بزرگی می دهد ومعذرت خواهی خیلی از کینه ها از ازبین می برد .
شیخ اسماعیلی تصریح نمود : مادشمن بزرگی داریم وجامعه ما مانند تن یک انسان است اسرائیل و آمریکا در حال تهدید ماهستنداسرائیل وآمریکاراهمانند سنگی بزرگ در نظر بگیریم اگر این سنگ بر سر ما بخورد فورا ضربه مغذی خواهیم شد وسرخود را کنارمی گیریم تا سنگ به دست یا پای مابرخورد کند دست یا پای ماهم درد می کند امابه ضربه مغذی نمی رسد.
امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان سیریک در ادامه خاطرنشان کرد :امروز اگر ما اختلاف سلایق ، جزب ،گروهی ،مذهبی در جامعه داریم که بحدالله پایین آمده به اندازه درد دست وپامی باشد ولی مواظب باشیم که اگر اختلافی در جامعه مابوجود آید که مادر اختلافی دست داشته باشیم دشمنان از ماسوءاستفاده خواهند کرد .

وی تصریح نمود :همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند وقت این است که مابا مردم ما ،ملت ما از باب تکریم وارد نشویم نه تهدید زیرا تکریم جواب می دهد ولی تهدید اینگونه نیست .
ایشان ادامه داد : بصیرت یعنی دور اندیشی وتحمل کردن همه باور کنیم اگر تدبیر رهبر نبود خیلی ها سوء استفاده می کردند حتی خیلی هاکه بعنوان دوستدار انقلاب بودند.
اسماعیلی افزود : اگر در مقابل دو فتنه قرار گرفتیم باید ۵۰درصدی رابرای دفع ۱۰۰ درصدی انتخاب کنیم.
امام جمعه اهل سنت سیریک در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد : همه ما باید مواظب باشیم وبا بصیرت ودور اندیشی میهن وسرزمین خود را حفظ کنیم زیرا دور اندیش ما باعث می شود میهن وسرزمین ما حفظ بشود وهمه ما موظف هستیم در این امر همکاری کنیم واگر می خواهیم انسانهای بزرگی باشیم باید همانند آدم های بزرگ خود دلی بزرگ داشته باشیم.

حماسه مردم در نه دی حق رانشان داد

19

امام جمعه شهرستان سیریک گفت :ای کاش سران فتنه معذرت می خواستند وتبدیل به خط قرمز نمی شد و این همه هم مسایل ومشکلات برای مردم پیش نمی آمد .
صفایی حایری ادمه داد : هر کس که بینا شد بنفع خودش است وهر کس هم که نابیناشد خودش زیانش را خواهد دید.
امام جمعه شهرستان سیریک افزود : علت اینکه این روز بصیرت نامگذاری شده است این است که گرد وخاک حوادث وقایع وحقایق رااشتباه می کند.
وی ادامه داد : از قبل انتخابات مثلث شوم بیگانگان،ضدانقلاب واصلاح طلبان افراطی آمدند زمینه چینی کردند وخواستار تشکیل کمیته صیانت از آرا شدند که این حرف چه چیزی را ثابت می کند در صورتی که شورای نگهبان است این نشان از آن دارد که سران فتنه از ماه ها وحتی سالها نقشه چیده بودند ودر حال طراحی برنامه بودند .
حجت السلام والمسلمین صفایی حایری خاطرنشان کرد :که باعث شد افراد خواسته یا ناخواسته بیفتند در این وادی که باید هوشیار بود بصیر بود .
وی با اشاره بر اینکه ماباید بینا باشیم تصریح نمود : علت اینکه ماباید بینا باشیم این است که بتوانیم تشخیص بدهیم وبتوانیم حق را پیدا بکنیم .
امام جمعه شهرستان سیریک گفت :اتفاقات تلخی پس از انتخابات دهم در کشور رخ داد که در صورت اعتراض و دارابودن مشکل باید از راه قانونی همانگونه که رهبری هم تاکید داشتند مشکلات حل می شد.
صفایی ادامه داد : آنان فکر می کردند اگر آمار قتل وکشته شده گان را بیشتر ببرند بنفع آنان است اما اینگونه نیست ونبود این گردن آن کسی است که چشم های خود رابرروی همه حقایق بست .
نماینده ولی فقیه در شهرستان سیریک خاطرنشان کرد :وقایع انتخابات که باعث رقم خوردن ۹ دی بود هشت ماه طول کشید تازه براین هم اکتفا نکردند وباز در ۲۵ بهمن ۸۹ حمله کشی کردند .
ایشان ادامه داد : عده ای می گویند چرا اینها را حذف کردند اگر داعش والنصرت را در عراق در همان روزهای اول آن چهر خبیس را دستگیر می کردند ومحصور کرده بودندالا شاهد این عراق نبودیم با این حال بازهم نظام آن رافت شامل حال آنان کردند حتی ر هبر به آنان پیغام داد بیاید حرفتان را بزنید وحتی معذرت خواهی بکنید واقعیت این است که بنا بر آن نبود .
امام جمعه شهرستان سیریک افزود : آنان به کمک دشمنان همیشگی این کشور بدنبال آن بود ریشه مارابکنند اما غافل از اینکه اندیشه خداباماست .
وی تصریح نمود : حماسه مردم در نهم دیماه باعث نشان دادن حق در کل جهان شدجمعیت بصورت خود جوش وارد صحنه شد وباعث سرکوب فتنه شد.

نهم دیماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت بود

22

فرماندار شهرستان سیریک در همایش نهم دیماه در جمع مردم این شهرستان گفت : آفرین بردانایی و بصیرت ملت ایران که بحق همواره با چشم دل وروح بینای که دارد در مجموع حماسه های ماندگاری در ایران رقم خورده است.
مبارکی ادامه داد :در برهه های زمانی متعدد دشمنان این نظام بدنبال ایجاد مشکلاتی در کشور بودند که بحمدالله باتدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب وهوشیاری مردم خنثی شده اند .
مبارکی فرماندار سیریک تصریح نمود :نهم دیماه ۸۸ روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت بوداین روز برخواسته از بصیرت، دشمن شناسی وحضور در عرصه مجاهدانه است .
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ادامه می دهد :مردم در روز نه دی وقتی احساس کردندکه به ارزشهای دیدنی واعتقادی آنان توهین شده است و بیگانگان خیال دخالت در حوزه های مختلف کشور رادارند به حرکت در آمدند وباتجمع خودشان جوابی دندان شکن به آنان دادند .
وی خاطرنشان کرد :امروز مردم شریف وولایت مدار شهرستان سیریک نیز گرد هم آمده اند تا باری دیگر عهد بسته وبیعتی با مقام معظم رهبری داشته باشند .
سعیدالله مبارکی تصریح نمود : مردم شهرستان سیریک امروز اعلام می کنند در صف حامیان وپیروان مقام معظم رهبری هستند وحراست از ارکان اصلی نظام را وظیفه خود می دادند .

انتهای پیام /.

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=151045
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,478 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی