بصیرت مردم نقشه شوم دشمنان را نقشه بر آب می کند
+ پ -
بصیرت مردم نقشه شوم دشمنان را نقشه بر آب می کند

امام جمعه بندر چارک با تاکید بر الگو گیری از شجاعت و رشادت شهید حسین فهمیده را برای تمامی دانش آموزان افزود: بصیرت مردم میتواند نقشه دشمنان را نقشه بر آب کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز؛ اصغر شاکری امام جمعه بندرچارک در خطبه های نماز جمعه این هفته واگذاری مسئولیت ها به زوجین را براساس شرایط،معقول دانست و افزود: شوهر در خانواده با توجه به شرایطی که دارد مسولیتی دارد و خانمها هم در خانواده با توجه به عطوفت و لطافتی که دارند وظایف مناسب با خودشان دارند.

 
وی افزود : پرداخت مهریه و نفقه از مسولیتهای آقایان است و خانه داری و تربیت و پرورش فرزند بیشتر بر عهده خانمها میباشد.

 

 
خطیب جمعه شهر بندر چارک در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوا به ذکر ایام پیش رو بیان نمودند : الگو گیری از شجاعت و رشادت شهید حسین فهمیده را برای تمامی دانش آموزان سفارش می شود که خودش هم از جوانان شهید صحرای کربلا الگو گرفته بود.

 

 
شاکری در ادامه ضمن تسلیت شهادت آیه الله قاضی طباطبایی عنوان نمودند : دشمن در صدد فرصت است که انسانهای نافذ و نافع را در جامعه بی اثر کند در اوایل انقلاب با ترور فیزیکی و حذف شخصیت حقیقی و امروز با ترور شخصیت و حذف شخصیت های حقوقی ، این کار را ادامه میدهد که بصیرت مردم میتواند نقشه دشمنان را نقشه بر آب کند .

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff