بصیرت سیاسی رمز رسیدن به توسعه و اقتدار است

+ پ -
بصیرت سیاسی رمز رسیدن به توسعه و اقتدار است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت:داشتن بصیرت سیاسی نخبگان، مهم نبودن انتخابات امریکا برای ملت و نظام و اتکا به توان و ظرفیت های داخلی رمز موفقیت و رسیدن به توسعه و اقتدار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری، امام جمعه شهرستان سیریک اظهار کرد:  راه نجات همه انسان های مسلمان را در ایمان به خدا،  رکوع و سجده زیاد بر خداوند متعال، عبادت کردن خداوند متعال و کارهای نیک انجام دادن برای خود و دیگران را از مهمترین اعمال سعادتمندی همه انسان ها برشمرد.

وی افزود:  اربعین حسینی خیلی مقدس است و عدد ۴۰ خیلی پربار و با برکت است و معمولا انبیا و اولیاء خدا در چهل سالگی به پیامبری مبعوث شدند که سر آمد همه پیامبران خدا حضرت محمد مصطفی است که در ۴۰ سالگی به پیامبری و راهنمایی بشریت به پیامبری مبعوث شد.

صفایی حائری ابراز کرد: اربعین یکی دیگر از معجزات الهی است که با مشارکت و همراهی امت اسلامی اهم از شیعه ، سنی ، مسیحی ، و دیگر ادیان الهی برگزار می شود و اساساً اهمیت اربعین در آن است که در این روز، با تدبیر الهی خاندان پیامبر (ص) یاد نهضت حسینی و مجاهدت ها و حقیقت فلسفه ی عاشورا و هدف قیام امام حسین (ع) را جاودان و ظلم دشمن را  تبیین و افشاگری  کردند و سبب شد تا واقعه ی عاشورای حسینی برای همیشه در دنیا جوشان و زنده بماند.

 

امام جمعه شهرستان سیریک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) افزود: داشتن بصیرت سیاسی نخبگان ، اقدام و عمل در اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی ، انسجام آحاد ملت ، مهم نبودن انتخابات امریکا برای ملت و نظام و اتکا به توان و ظرفیت های داخلی را رمز موفقیت و رسیدن به توسعه و اقتدار برشمرد.

 

صفایی حائری تصریح کرد: پیشاپیش آغاز هفته بسیج این شجره طیبه و این نهاد مردمی که همچون خونی در رگ اجتماع جریان دارد به همه ملت و بسیجیان عزیز و ایثارگر و قهرمان تبریک  می گویم و در واقع بسیج ترشحان فکری آن مرد خدا خمینی کبیر بود که برای اعتلاء و سربلندی  و هموار شدن مسیر انقلاب و نظام و انجام کارها مهم و عام المنفه و مقابله با حربه های دشمنان تشکیل و راه اندازی شد.

وی یادآور شد: معجزه یعنی ارتباط نبی و رسول خدا با خداوند است معجز سحر نیست و سحر بلکه قریشه ای است که اساس آن باطل است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff