بسیج مستحکم ترین نیرو دفاعی کشور در برابر توطئه دشمن است
+ پ -
بسیج مستحکم ترین نیرو دفاعی کشور در برابر توطئه دشمن است
گفتگو/عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی:

بسیج مستحکم ترین نیرو دفاعی کشور در برابر توطئه دشمن است

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: حضرت امام خمینی (ره) با صدور فرمان تاریخی خود مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی یکی از مستحکم ترین و قویترین نیروهای دفاعی را قبل از شروع هر گونه تهدید در برابر دشمنان نظام ایجاد کرد.

سیما رهگشای ، استاد حوزه و دانشگاه  در گفت وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اهمیت نقش بسیج در جامعه گفت: در بهمن ماه ۱۳۵۷ هنگامی که انقلاب اسلامی پا به عرصه وجود گذاشت ، با توجه به تصویر جدیدی که از انقلاب ارائه نمود ، تعجب جهانیان را به گونه ای بر انگیخت و نقش برجسته سه عامل دین ، رهبری  و حضور فعال ، پرشور ، فراگیر و هوشمندانه به عنوان مهم ترین و موثر ترین عوامل پیروزی انقلاب از اهمیت فوق العاده ای بر خوردار می باشد .

 

وی افزود: ویژگی ها بارز  انقلاب اسلامی را از سایر انقلاب ها متمایز ساخت و سبب گردید که از همان ابتدای کار ، دشمنی های پنهان و آشکاری علیه نظام نوپای ایران اسلامی آغاز گردد.

رهگشای تصریح کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامبا تبیین راهبرد بزرگ مردم محوری و تبیین نقش مردم در مشارکت برای سازندگی کشور با صدور فرمان تاریخی خود مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی یکی از مستحکم ترین و قویترین نیروهای دفاعی را قبل از شروع هر گونه تهدید در برابر دشمنان نظام ایجاد کرد

 

رهگشای تشکیل بسیج را یک نعمت برای کشور دانست و افزود: حضور بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس تنها بخشی از نقش آفرینی این نیروی عظیم مردمی محسوب می شود.

 

 

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به  فرهنگ غنی اسلامی ایرانی و با توجه به نفوذ دشمن در کشور ، تصریح کرد: آن وقتی هم که جبهه های فکری  و فرهنگی دنیا برای تسخیر ملتها با ابزارهای فوق مدرن می آیند تا ملتی را از سابقه و فرهنگ و ریشه ی خود جدا کنند و براحتی آن را زیر دامن خودشان بگیرند جای به میدان آمدن است .

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff