بسیج فهم درست اتحاد اراده اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته است

امام جمعه موقت شهرستان خمیر گفت : یکی از اتفاقات مهم در عصر ما که به دست بزرگ معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امامخمینی ره ، تشکیل بسیج مستضعفین است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام و المسلمین سعید سالاری امام جمعه موقت شهرستان خمیر در نماز عبادی و سیاسی جمعه امروز اظهارکرد: یکی ازوظایف  مردان و زنان در کانون گرم خانواده ایجاد و زمینه سازی بستر یاد خانه  برای اهل خانه است تا خدای ناکرده غفلت های دنیوی باعث گمراهی نشود .

امام جمعه  موقت بندر خمیر افزود : یکی از راه های یاد خدا آشنایی هر چند مختصر فرزندان با معارف الهی و اهل بیت است که زمینه ساز بلوغ دینی واجتماعی در خانواده ها می باشد .

حجت الاسلام سالاری ادامه داد : یکی از اتفاقات مهم در عصر ما  که به دست بزرگ معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی  (ره) ،  تشکیل بسیج مستضعفین است.

وی اضافه کرد: هفته بسیج در واقع بزرگداشت جانفشانی ها است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است.

خطیب جمعه خمیر تصریح کرد : گمان غلطی است اگر بسیج را حاصل جنگ تحمیلی یا انقلاب اسلامی بدانیم، بسیج فهم درست اتحاد اراده اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت‌های مسلمان رشد کرده است هوشمندی حضرت امام رحمت الله علیه وعدالت‌خواهی میلیون‌ها انسان با ایمان تنها تولد دوباره بسیج در اصل حاضر بود.

خطیب جمعه خمیر ابراز داشت : غیرت  دینی و جوانمردی از ویژگیهای هر بسیجی است  که نیروهای بسیجی نسبت به مسائل اخلاقی و دینیجامعه و ترویج احکام و معارف الهی حساسیت داشته باشند  و اگر موضوعات در جامعه رخ داد که با احکام اسلامی و الهی مطابق نبوددر برابر آن عکس‌العمل نشان دهند.

حجت الاسلام سالاری  خاطرنشان کرد :  فضاهای ورزشی برای ورزشکاران باید به گونه ای باشد که خدای ناکرده شهر دچار آسیب هانشود.

انتهای پیام /