بسیج عزت و اقتدار نظام و الگو تمام آزادی خواهان است
+ پ -
بسیج عزت و اقتدار نظام و الگو تمام آزادی خواهان است

فرماندار بستک به مناسبت هفته بسیج و در جمع مدیران شهرستان عنوان کرد: بسیج عزت و اقتدار نظام است و امروز به الگویی برای جوانان مسلمان و تمام آزادی خواهان تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه؛ دهمین جلسه شورای اداری شهرستان در سالن جلسات فرمانداری بستک برگزار شد که در این جلسه، عبدالله پرتابیان، فرماندار بستک ضمن تبریک هفته ی بسیج بر ضرورت بر هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های این هفته تاکید کرد.

وی افزود: بسیج عزت و اقتدار نظام است و امروز به الگویی برای جوانان مسلمان و تمام آزادی خواهان تبدیل شده است و باید با همبستگی و یکپارچگی در جهت خدمت به مردم تلاش کنند و بیاندیشیم که چگونه می توان کارکرد و اقتدار بسیج را همانطور که تاکنون وجود داشته، در آینده نیز حفظ کرد.

فرماندار بستک در ادامه به سفر استانی رئیس جمهور و هیات دولت به استان البرز اشاره کرد و استقبال گرم مردم این استان را به عنوان نمونه ای بارز از همراهی و همدلی مردم با دولت دانست و اظهار کرد: به گفته رئیس جمهور “شکستن امید و نشاط مردم خیانت است و مردم از نزاع و انشقاق رنج می برند و ملّت ایران برای پیشرفت تصمیم خود را گرفته است و همه باید همراه شوند.”

وی تصریح کرد: مردم در شهرستان بستک شاهد تلاش شبانه روزی مسئولین در جهت تحقق برنامه های دولت و رفع مشکلات مردم هستند.

پرتابیان در ادامه به پرداخت بخش زیادی از مطالبات پیمانکاران توسط دولت در هفته های آینده و بررسی کلیات لایحه ی بودجه سال ۹۶ در هیات دولت اشاره کرد که این نمونه هایی از گامهای موثر و سازنده ای است که در دولت تدبیر و امید جناب دکتر روحانی در حال اجراست.

گفتنی است در این جلسه فرماندار بستک از حضور پرشور مردم، مسئولین و دانش آموزان در مراسم ۱۳ آبان و همچنین مشارکت بالای مردم در سرشماری عمومی نفوس و مسکن تشکر کرد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff