بسیج عالی ترین راه ملت برای رسیدن به کمال
+ پ -
بسیج عالی ترین راه ملت برای رسیدن به کمال

بسیج یک افتخار و یک ارزش است ، سعی کنید این روحیه بسیجی را برای کشور و انقلاب و اسلام حفظ کنید .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه ای برای زنده نگه داشتن ارزشها و روح بسیجی در آحاد ملت ، مخصوصا جوانان پرشور و مدافعان عاشق صادق است . همان طور که امام و پیشوای راحل عظیم الشان ما فرمود ند ، من هم آرزو می کنم و از خدا می خواهم که با بسیجیان محشور باشم

بر دوش داشتن بار هدایت الهی : روحیه بسیجی و معرفت بسیجی باید فراگیر شود تا این کشور بتواند بار سنگینی را که بر دوش دارد که همان بار هدایت الهی و سعادت انسانهاست به سر منزل برساند ، لذا بسیج تمام شدنی نیست .

دل با ایمان و مغز متفکر : بسیجی یعنی دل با ایمان ، مغز متفکر ، دارای آمادگی برای همه میدانهایی که وظیفه این انسان را به آن میدانها فرا می خواند ، این معنای بسیجی است .

برکات انقلاب : بسیج یکی از برکات انقلاب و از پدیده های بسیار شگفت آور و مخصوص این انقلاب است . این هم یکی از آن چیزهایی است که امام بزرگوار ما با دید الهی خود ، با حکمتیکه خدای متعال با او ارزانی کرده بود ، برای کشور و ملت و انقلاب ما به یادگار گذاشت .

پاک ترین انسانها : بسیج عبارتست از مجموعه ای که در آنها پاک ترین انسانها ، فداکارترین و آماده به کار ترین جوانان کشور ، در راه اهداف عالی این ملت و برای کمال رساندن و به خوشبختی رساندن این کشور جمع شده اند ، مجموعه ای که دشمن را بیمناک و دوستان را امیداور و خاطر جمع می کند .

با نشاط ترین انسانها : بسیج یعنی حضور بهترین و با نشاط ترین و با ایمان ترین نیروهای عظیم ملت در میدان هایی که برای منابع ملی ، برای اهداف بالا ، کشورشان به آنها نیاز دارد ، همیشه بهترین و خالص ترین و شرافتمندترین و پر افتخار ترین انسانها این خصوصیات را دارند . بسیج در یک کشور ، معنایش آن زمره ای است که حاضرند این پرچم افتخار را بر دوش بکشند و برایش سرمایه گذاری کنند .

تضمین کننده امنیت کشور و ملت : انکار بسیج و بی احترامی به آن ، یا نابخردانه است یا خائنانه است ، تا وقتی برای این کشور امنیت لازم است تا وقتی که این کشور و این ملت به امنیت احتیاج دارد ، یعنی همیشه ، چون همیشه احتیاج به امنیت هست ، به نیروی بسیج به انگیزه بسیجی به سازماندهی بسیجی و به عشق و ایمان بسیجی احتیاج است .

پیوند ناگسستنی به حضرت ولی عصر (عج) : بسیج به معنی حضور آمادگی در همان نقطه ای است که اسلام و قرآن و امام زمان (عج) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است لذا پیوند میان بسیجیان عزیز و حضرت ولی عصر ( اروحنا فداه ) مهدی موعود عزیز یک پیوند ناگسستنی و همیشگی است .

 

انتهای پیام /م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff