بسیج ظرفیتی برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی است/ محور مقاومت تفکر صهیونیستی در عربستان را شکست داد
+ پ -
بسیج ظرفیتی برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی است/ محور مقاومت تفکر صهیونیستی در عربستان را شکست داد

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور بسیج را ظرفیتی بزرگ برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: بسیجیان مجاهدان در راه خدا هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار محمد مارانی، فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در رزمایش گردانهای ال بیت المقدس استان هرمزگان  با بیان اینکه رزمندگان در دوران دفاع مقدس در دریای نیلگون خلیج فارس و در کنار برادران ارتش با نیروهای  آمریکایی می جنگیدند، گفت: دشمنان نه تنها در دوران هشت سال دفاع مقدس نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند بلکه پس از آن نیز که در صحنه های سیاسی ،اقتصادی و فرهنگی  مقابل شما قرار گرفتند باز هم شکست خوردند و شما پوزه دشمن را به خاک مالیدید.

فرمانده قرار گاه قدس جنوب شرق کشور اظهار کرد:بسیج یک ظرفیت بزرگ برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی است و کسی که در راه اسلام جهاد می کند مجاهد است بنابراین بسیجیان مجاهدان در راه خدا هستند.

مارانی یادآور شد: دشمن در صحنه اقتصادی و تحریم در حال نبرد با ماست لذا هر کشوری غیر از ایران اگر این چنین تحت فشار دشمن قرار گیرد یقینا نابود می شود.

وی اظهار داشت:نظام استکبار به کشور های مقاومت حمله کرد ولی در آن صحنه نیز با وجود مستشاران ایرانی توانستند دست آنها را بالا ببرند و این مسئله در صحنه نبرد در کشورهای عراق و سوریه مشهود است.

مارانی با بیان اینکه امام (ره) در پنجم آذر ماه سال ۵۸  فرمان تشکیل بسیج را صادر نمودند، تصریح کرد: در آن زمان ارتش و سپاه داشتیم، اما مدت کمی از انقلاب نگذشت که دوران ترور و ناامنی ایجاد شد اما با حضور بسیجیان در رزمگاه های نبرد در مقابل دشمنان تا دندان مسلح توانستد از آن دوران نیز عبور کنیم و این یک افتخار بزرگی است.

وی افزود: اگر استان هرمزگان در دوران هشت سال دفاع مقدس ۳ یا ۴ گردان داشت اما امروز بسیجیان با ۴۳ گردان در این رزمایش شرکت دارند که نشان از ارادت شما نسبت به اهل بیت(ع)  می باشد .

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق خاطرنشان کرد: تفکر صهیونیستی عربستان را رزمندگان عزیز محور مقاومت توانستند به شکست بکشانند و تفکر انقلاب اسلامی را در جهان ساری و جاری سازند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff