بسیج سازندگی یکی از موفق ترین نهادها در بکارگیری جوانان در عرصه سازندگی کشور است
+ پ -
بسیج سازندگی یکی از موفق ترین نهادها در بکارگیری جوانان در عرصه سازندگی کشور است

امام جمعه توکهور-هشتبندی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به ۱۷ اردیبهشت سالروز بسیج سازندگی گفت: بحمدلله یکی از موفق ترین شاخه های سپاه ؛بسیج سازندگی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب ،حجت الاسلام بارانی امام جمعه توکهور-هشتبندی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به ۱۷ اردیبهشت سالروز بسیج سازندگی با بیان اینکه یکی از موفق ترین شاخه های سپاه ؛بسیج سازندگی است گفت:  بسیج سازندگی راتدبیر رهبر معظم انقلاب به عنوان تحول ساختاری و ایجاد یک نگاه متناسب با نسل جدید انقلاب دانست و با بیان اینکه بسیج سازندگی یکی از موفق ترین نهادها در بکار گیری جوانان در عرصه سازندگی کشور است گفت:بحمدلله در طول این سالها هم منشا خدمات فراوانی به مناطق مختلف و خصوصا محروم بوده است.
خطیب جمعه توکهور-هشتبندی ضمن بیان  فعالیت های سال جاری این نهاد به طرح های اقتصاد مقاومتی در زمینه اموزش کشت گلخانه ای و دادن تسهیلات در این زمینه اشاره کردند و ابراز امیدواری کردند که این طرح در علمی و بروز کردن کشت به کشاورزان کمک بکند.

 
وی با توصیه به دولت محترم به  حمایت از طرح های بسیج سازندگی گفت: ان شالله با حمایت دولت محترم و دغدغه و دلسوزی عزیزان بسیج و پای کارامدن مردم ما شاهد رفع محرومیت و پیشرفت مناطق محروم باشیم.

 
حجت الاسلام بارانی در پایان این بخش از سخنان خود از مسئول سازمان بسیج سازندگی استان به دلیل حسن نظر و نگاه ویژه به این منطقه محروم و همچنین از مسئول محترم بسیج سازندگی سپاه میناب به دلیل کار و تلاش فراوان همراه با دلسوزی تشکر کردند.
امام جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به فرارسیدن ماه شعبان ضمن دعوت مردم به استفاده از فیوضات این ماه  گفت: این ماه رسول الله است و در این ماه روزه ؛ استغفار؛دعا؛صدقه ؛نماز و زیارت سفارش شده است.

 
وی همچنین با اشاره به ۱۹ اردیبهشت روز جهانی هلال احمر از زحمات وتلاش این جمعیت در حوادث مختلف تشکر کرد و  با تبریک میلاد امام حسین (ع )؛حضرت عباس(ع )و امام سجاد ( ع ) با اشاره به روز جانباز گفت: جانبازان ما اسوه صبر و پایداری و سند مظلومیت ملت ایران هستند و همسران و فرزندان آنها اجر بزرگی در نگهداری و پرستاری از آنها دارندو اجر آنها در پیشگاه پروردگار متعال محفوظ است.

 
وی همچنین با تبریک روز پاسدار با بیان علت نامگذاری این روز به فلسفه تشکیل سپاه اشاره کردند و اظهار داشت: هر جا هر حرکتی، انقلاب و ارزش های آنرا تهدید کند؛آنجا جای حضور بااقتدار پاسداران ماست و همه دنیا شاهدند که چگونه پاسداران عزیز ما در طول دوران انقلاب تودهنی به منافقان و خائنان و دشمنان انقلاب زده اند.

 

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در روز مبعث درباره امریکا گفت: گرگ همان گرگ است و تغییرنمیکند ؛دست چدنی آمریکا هیچ گاه نمیتواند در پشت دستکش مخملی پنهان شود چون خوی تجاوزگری به او این اجازه را نمی دهد .

 
وی با بیان اینکه آمریکا دنبال این است که ملت ایران از آرمانهای خود کوتاه بیاید به اندیشه های برخی خوش خیالان و سهل اندیشان مبنی بر اختلاف با آمریکا بر سر یک موضوع خاص اشاره کرد و افزود: ملت ایران سنگ اندازی و تهدیدات آمریکا را در پسابرجام میبینند،این همه مدت مسئولان محترم ما رفتند زحمت کشیدند و تلاش کردند و بعد هم بنا بر ذات جمهوری اسلامی به همه تعهدات خود عمل کردیم اما آمریکایی ها چه کردند؟!

 
حجت الاسلام بارانی در همین رابطه گفت :می گویند باید دست از همه ی آرمانهای خودبردارید تا شاید تحریم ها را برداریم و آن موقع هم شروع میکنند به غارت گری و استعمار جدید یعنی همان بلایی که سر برخی از این دولت های مفلوک عربی دارند می آورند.

 
امام جمعه توکهور-هشتبندی با بیان اینکه امروز فرمانده جریان اسلام ستیزی ؛ایران ستیزی و شیعه ستیزی در دنیا دولت آمریکاست ؛ضمن بیان ماهیت واقعی آمریکا با اشاره به طرح کنگره آمریکا مبنی بر ممنوعیت ایران در برگزاری مانور نظامی در خلیج فارس گفت: به فرموده آقا چه غلط های عجیب و غریبی!!!ببینید پررویی را!!مثل اینکه به شما بگویند حق ندارید از حیاط منزل خود استفاده کنید و بعد خودشان بیشترین استفاده را بکنند.

 

وی گفت:  همگان بدانندملت انقلابی و بزرگ ایران ؛صبور و مظلوم است اما به جایش اقتدار هم دارد و اگر امام خامنه ای ما اذن بدهد چنان برخوردی با مستکبرین عالم خواهند کرد که تا ابد فراموش نکنند و این آمادگی را در طول چهار دهه از انقلاب اثبات کرده اند

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff