بسیج سازندگی با هدف جهاد و خدمت در سنگر محرومیت زدایی

ماهری گفت: بسیج سازندگی با الگوبرداری از روحیه جهادی، ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام با محرومیت زدایی در نقاط محروم به میدان خدمت رسانی به مردم آمده است.

محمد ماهری مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رودان در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن تبریک هفته بسیج به تشریح فعالیت های بسیج سازندگی سپاه ناحیه رودان در این هفته پرداخت و اظهار کرد: در حوزه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی رودان با تکمیل ۵ واحد مسکونی، شروع‌به‌کار ده چشمه سرویس بهداشتی، واکسیناسیون ۲۵ هزار قطعه طیور و پرنده در سراسر شهرستان، گلنگ زنی و اجرای پی کنی و فونداسیون مسجد در روستای برزرد و اعزام ۸۰ نفر از جهادگران بسیجی به رزمایش اقتدار بسیجیان در استان از جمله اقدامات هفته بسیج بود.

وی افزود: دیگر برنامه های این هفته برگزاری کلاس های آموزشی کارآفرینی در شهر بیکاه و جغین بوده که امیدواریم در رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال قدم های مثبتی برداریم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رودان با اشاره به موضوع اشتغال عنوان کرد: محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال مهمترین وظیفه بسیج سازندگی می باشد که در این زمینه به بسیجیان متقاضی توسعه کسب و کار به مبلغ ۵ میلیارد ریال و وام های قرض الحسنه خود اشتغالی با مساعدت و همکاری کمیته امداد به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال به بسیجیان نیازمند جویای کار وام اعطا می شود.

ماهری اقدامات بسیج سازندگی را برای خدمتگزاری به مردم در تمامی صحنه ها و کارهایی عام المنفعه در راستای رفع محرومیت برشمرد و تصریح کرد: از جمله برنامه‌هایی که در این هفته اجرای خواهد شد می‌توان به کمک به بیماران نیازمند و اعزام تیم پزشکی و ویزیت رایگان به روستاهای سیاه مغان بر زرد و گرو سیا اشاره کرد.

وی خاطر نشان کرد: توزیع ۷۲۰سبد معیشتی به ارزش ۳۶۰میلیون تومان که توسط خیرین بسیجی و جهادی تامین شده است از دیگر برنامه های ما در هفته بسیج می باشد.

انتهای پیام/