بسیج سازندگی آرزوهای محال را به عینیت تبدیل کرده است
+ پ -
بسیج سازندگی آرزوهای محال را به عینیت تبدیل کرده است
مسئول بسیج سازندگی ناحیه پارسیان:

بسیج سازندگی آرزوهای محال را به عینیت تبدیل کرده است

مسئول بسیج سازندگی ناحیه پارسیان تحقق طرح‌های توسعه در مناطق محروم علی رغم محال بودن آن را یکی از ویژگی‌های این تشکل دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، صادق شیبانی مسئول بسیج سازندگی سپاه پارسیان عصر امروز در گفتگو با پارسیان خبر گفت: یکی از ویژگی‌های بسیجیان در دوران دفاع مقدس خط شکنی و انجام کارهای محال برای برداشته شدن حصارهای در هم تنیده بوده است که امروز این روحیه در صحنه سازندگی کشور در حال رقم خوردن است.

 

وی اضافه کرد: مستضعفین جامعه به فرموده امام راخل(ره) ولی نعمتان ما هستند لذا خدمت به این قشر از جامعه هم وظیفه و هم تکلیف بر خود می‌دانیم و تمام تلاش خود را برای خدمت انجام خواهیم داد.

 

مسئول بسیج سازندگی ناحیه پارسیان خاطر نشان کرد: با همگرایی و همدلی روند رسیدگی به مناطق محروم سرعت بیشتری می‌گیرد لذا با جلساتی که با مسئولین بلند پایه شهرستان داشته‌ایم این همکاری‌ها را جلب کرده‌ایم و در آینده شاهد شتاب هر چه بیشتر در خدمت به مناطق محروم رقم خواهیم زد.

 

شیبانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم توجه به توسعه و مناطق محروم گفت: در سالی که مزین هست به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص دولت ملت همدلی و همزبانی امیدواریم با تأسی به این فراز گهربار ولی امر مسلمین در جهت ایجاد این روحیه که نتیجه آن توسعه و پیشرفت هست بتوانیم گام برداریم.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff