بسیج رسالتی همانند انبیا و اولیا خدا برای نظام و انقلاب دارد
+ پ -
بسیج رسالتی همانند انبیا و اولیا خدا برای نظام و انقلاب دارد

بمناسبت هفته دولت تعداد ۸۰ نفر از بسیجیان نمونه و نخبه شهرستان سیریک با فرماندار شهرستان سیریک دیدار داشتند و از نزدیک درباره مسائل مختلف فرهنگی هنری ، اجتماعی و عمرانی و طرح های اقتصاد مقاومتی گفتگو صمیمی داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در این دیدار گفت: هر شخصی که در نظام ما دارای تفکر بسیجی باشد اگر چه در تشکیلات سازمان بسیج هم نباشد باز بسیجی محسوب می شود و ضرورت دارد همه مسئولان کشور در راستای گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی گام بردارند .

وی  افزود: هدف از بعثت انبیاء رساندن انسان ها به قرب الهی است و بسیج در نظام ما نیز همانند انبیا و اولیا خدا اولا رسالت محافظت از انقلاب و ثانیا وظیفه کمک به نظام و انقلاب در بخش های مختلف فرهنگی ، اقتصادی، اجتماعی دارد که با احیای تفکر بسیجی  در جامعه  هم دشمنان نظام و انقلاب را نا امید کند و هم دوستان  تلاش و حرکات جهادی  خود را برای سربلندی و پیشرفت جامعه  مضاعف کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک افزود: بسیج یکی از دستاوردها و ثمرات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در نخستین روزهای انقلاب امام دستور صدور و تاسیس نهاد بسیج مستضعفین را با هدف خدمت و کمک به ثبات  نظام و انقلاب صادر کردند.

ایزدی پور بیان داشت: امروز هیچ کسی در کشور نمی تواند منکر جایگاه، خدمات و برنامه ها و فعالیت های ارزشمند و مهم بسیج در عرصه ها ی مختلف جامعه بشود زیرا بسیج همواره خودش را خادم نظام و ملت می داند و مهمترین هدف و رسالت آن پشتیبانی از  کاستی ها و محرومیت ها و احیاء کننده ارزش ها و آرمان های انقلاب است.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: امروز نقش و خدمات بسیج در سطح جامعه برای همه اعم از بسیجی و غیر بسیجی بسیار پر رنگ تر  و ملموس تر از گذشته و هر کجا میدان خدمت و نبرد به بسیج واگذار شده نتیجه و ماهیت کار بسیار مفید ، ارزشمند و با ثبات به پایان رسیده که همه اینها حاصل تفکر و خلوص نیت پاک بسیج و بسیجیان است.

این مسئول اضافه کرد: وظیفه همه ما دولت مردان است تا با بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های  بسیج در راستای خدمت به نظام و انقلاب استفاده نمائیم و همانند بسیج با توجه به شرایط خاص کشور ، منطقه و بین المللی با حرکات و رفتار جهادی به خدمت به نظام و انقلاب تلاش و کوشش داشته باشیم.

انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff