بسیج در راه خدا جهاد می‌كند و از ملامت هیچ ملامت كننده‌ای هراس ندارد
+ پ -
بسیج در راه خدا جهاد می‌کند و از ملامت هیچ ملامت کننده‌ای هراس ندارد

فرمانده محور شهید قلی پور شرق هرمزگان گفت: بسیج در راه خدا جهاد می‌کند و از ملامت هیچ ملامت کننده‌ای هم هراس ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حبیب الله سهرابی فرمانده محور شهید قلی پور شرق هرمزگان در گفتگو با میناب جنوب،با بیان اینکه نهاد مقدس بسیج حرکت در مسیر رهنمودهای ارزشمند ولایت فقیه و بهره گیری از فرهنگ عاشورایی است،گفت: تفکر بسیجی امروزه در جامعه رواج پیدا کرده و این تفکر پرورش یافته و به سدی برای مقابله با توطئه‌های دشمن تبدیل شده است.
سرهنگ سهرابی تاکید کرد: بسیج الگوی تواضع در برابر مسلمانان است اما در برابر دشمنان با سربلندی وارد عرصه شده و اجازه تحرکی به آنها را نخواهد داد و دشمنان بدانند بسیجیان در راه خدا جهاد می‌کنند و از ملامت هیچ ملامت کننده‌ای هم هراس ندارند.

فرمانده محور شهید قلی پور شرق هرمزگان با بیان اینکه امروز یکی از کارکردهای بسیج حضور در عرصه های بصیرت افزایی، روشنگری و ورود به عرصه اقتصاد مقاومتی است، بیان کرد: بسیجیان به عنوان نخبگان و فرهیختگان جامعه فرمایشات مقام معظم رهبری را در عرصه اقتصاد مقاومتی رصد کرده و آن را برای مردم تبیین کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: لبیک گفتن بسیجیان برای حضور در رزمایش گردان های بیت المقدس نمایش وحدت و انسجام برای پاسداری از ارزشهای انقلاب است و بسیجیان ثابت کردند که فرهنگ بسیج و بسیجیان فرهنگ هوشیار بودن در برابر توطئه‌های دشمنان و حضور با صلابت و همیشگی در صحنه برای مقابله و خنثی‌سازی این توطئه‌هاست .

وی خاطر نشان کرد: بسیجیان همواره توانسته اند نقشه های دشمن را  با ورود و حضور فعال در زمینه های فرهنگی، نظامی، مبارزه با دجال واره، سازندگی و اقتصاد مقاومتی و سایبری شکست دهد و بعنوان یک حرکت منطقی و عمیق اسلامی و منطبق بر نیازهای امروز دنیای اسلام خوش بدرخشند.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff