بسیج حافظ ارزش های جمهوری اسلامی در داخل و خارج از مرزهاست
+ پ -
بسیج حافظ ارزش های جمهوری اسلامی در داخل و خارج از مرزهاست

امام جمعه موقت شهرستان سیریک گفت:بسیج همیشه با اقتدار و صلابت و روحیه انقلابی و تفکری ایثار گونه حافظ آرمان ها و ارزش ها و کیان مملکت جمهوری اسلامی هم در داخل و خارج از مرزهاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،حجت الاسلام والمسلمین احمد خلیلی در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک افزود: تعهد انسان‌ها در امور دنیوی براساس منویات امیرمومنان در شش عامل، مسئولیت در برابر خدا، به منظور عبودیت و بندگی، مسئولیت در برابر مردم به لحاظ نوع‌دوستی، مسئولیت در قبال امام و رهبری و پیروی از ولایت و مسئولیت در خودیابی واقعی، و مسئولیت در برابر جهان خلقت و نیز مسئولیت در برابر خانواده است.
امام جمعه موقت شهرستان سیریک ابراز داشت: مهمترین ویژگی ها و سبق و سیاق خانواده های متعالی را تکریم اعضای خانواده ، کار و فعالیت اقتصادی برای بهبود و توسعه زندگی، مسئولیت پذیری و تعهد، اختصاص وقت برای خانواده ، ساده زیستی و پرهیز از تجملات و پرهیز از انصراف صله رحم و معاشرت نیکو دانست.
خلیلی تصریح نمود: امروز کشورهایی که حامی اصلی حمایت های گروههای تروریستی داعشیون و امثال آنها هستند خود از مسببان اصلی ایجاد نا امنی جهان بویژه خاورمیانه و کشورهای اسلامی هستند و هر روز به بهانه های واهی و ساختگی برای چپاول و رسیدن به اهداف شوم و ننگین خود دنبال مبارزه با تروریسم و آزادی حقوق بشر برای انسان ها هستند.
امام جمعه موقت شهرستان سیریک یادآور شد: رژیم منحوس آل سعود که از حکومت اسلامی به حکومت شیطان پرستی تغییر ماهیت داده و در لباس اسلام بزگترین خیانت و جنایت به جهان اسلام و انسان های مظلوم و ستمدیده مرتکب می شود با قدرت پول در سازمان ملل به دنبال صدورقطعنامه های سیاسی علیه ایران درلباس حقوق بشر است.
وی اضافه کرد: رژیم آل سعودی که ادعای حقوق بشری سر می دهد آنوقت در همین کشور که حکومت سلطنتی و سنتی است و خبری از دموکراسی و مردم سالاری نیست و بسیاری از حقوق اولیه مردم پایمال و رعایت نمی شود مورد حمایت اتحادیه اروپا، امریکا و اسرائیل است برای اینکه آنها با سیاست های استعماری و استکباری همراهی و مشارکت دارد .
خلیلی در بخش دیگری از سخنان خود به دیدار رئیس جمهور روسیه آقای ولادیمیر پوتین با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: همه دوستان و دشمنان خارجی درک و شناخت خوبی از رهبر انقلاب دارند و می دانند که بصیرت بالا ، هوشیاری و نصایح ارزشمند ایشان همیشه برای جهان اسلام ، ملت ها و دولت های غیر مستکبر رهگشا و قابل تامل برشمرد.
وی در ادامه به فعالیت های ارزشمند و شایسته هفته بسیج ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و بسیجیان و اعضای شورای اداری اشاره کرد و اظهار داشت: بسیج همیشه با اقتدار و صلابت و روحیه انقلابی و تفکری ایثار گونه حافظ آرمان ها و ارزش ها و کیان مملکت جمهوری اسلامی هم در داخل و خارج از مرزهاست.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff