بسیج تابع ولایت فقیه و مدافع حریم ولایت است
+ پ -
بسیج تابع ولایت فقیه و مدافع حریم ولایت است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه

بسیج تابع ولایت فقیه و مدافع حریم ولایت است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه گفت : بسیج تابع ولایت فقیه است و سعادت خود و جامعه را در پیروی از ولایت فقیه می داند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ، حجت الاسلام محمد خانجانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه به مناسبت هفته بسیج و اهمیت این نهاد مردمی چه در انقلاب و جنگ تحمیلی گفت: بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده‌اند.

وی افزود : بسیج یک نهاد انقلابی است که از توده مردم و آحاد جامعه تشکیل شده است و در دوران مختلف و در همه حال پیرو مقام معظم رهبری و مدافع حریم ولایت و در صحنه های مختلف در خدمت نظام و اهداف اسلامی هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه ضمن گرامیداشت هفته بسیج تصریح کرد: اطاعت از ولایت فقیه و تبعیت پذیری از رهبری نظام یکی از شاخص ترین ویژگی های بسیج است. بسیج تابع ولایت فقیه است و سعادت خود و جامعه را در پیروی از ولایت فقیه می داند.

حجت الاسلام خانجانی در ادامه افزود: فروتنی و حفظ کرامت انسانی از مهمترین فضایل انسانی است که نیروهای بسیجی موصوف به چنین اخلاقی می باشند. بسیجی علاوه بر اینکه در مقابل خدا خاشع و فروتن است در برابر مردم متواضع می باشد.

وی در پایان گفت: بسیجی نیرویی کارآمد و سرمایه ای گرانبها برای اسلام و انقلاب و کشور است که باوجود آن ، کشور از گزند دشمنان مصون مانده و راههای ترقی و پیشرفت با سرعتی بیشتر طی می شود و هرکس که این نیروی عظیم را انکار کند در خرد و یا صداقت او باید شک کرد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff