بسیج اصناف نقش به سزایی در پویایی اقتصاد مقاومتی دارد
+ پ -
بسیج اصناف نقش به سزایی در پویایی اقتصاد مقاومتی دارد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: بسیج اصناف در تحقق شعار سال افتصاد مقاومتی اقدام و عمل نقش بی بدیلی در کمک به توسعه و رونق اقتصادی و کمک به تولید داخل می تواند داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  آذینی ، سرهنگ دوم پاسدار علی اسلامی در بازدید و سرکشی از اتاق اصناف شهرستان و بسیج اصناف افزود: بسیج اصناف می توان با الگو گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در بحث اجرایی کردن داد و ستد کالا و بهره مندی از توان و ظرفیت های داخلی به پویایی اقتصادی و مقابله با ورود کالاهای غیر مجاز و قاچاق به داخل کشور  کمک و جلوگیری کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک ابراز داشت: اصناف بدنه اصلی نظام توزیع کالا در کشور می باشند و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی از جمله مهمترین وظایف همه مسئولان و دست‌اندرکاران نظام اسلامی می باشند و اصناف نقش مهمی در حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می توانند داشته باشند.

 

سرهنگ پاسدار اسلامی تصریح نمود: توجه ویژه به ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی را از جمله راهکارهای مهم تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای ساماندهی شرایط اقتصادی کشور و مبارزه با ورود و توزیع کالاهای قاچاق، مهمترین وظیفه دست‌اندرکاران نظام ، اصناف و بازاریان در جامعه برشمرد.

 

وی با اشاره به اهمیت و نقش تشکل های صنفی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: مشارکت فعال و مستمر اصناف در راستای حمایت از تولیدات محصولات داخلی، نقش موثری در ایجاد بازار اقتصادی و بومی پویا ایفا می کند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: ضرورت تبعیت از مقام معظم رهبری در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور را برای همه بخش ها ی دولتی و خصوصی بسیار مهم و حائز اهمیت دانست.

 

سرهنگ دوم پاسدار اسلامی یادآور شد: اصناف می تواند یک نماد خوب و الگویی فرهنگی و اجتماعی برای جامعه باشد و کسبه و بازاریان با توجه به اینکه در بطن جامعه می باشند و تقریبا با همه اقشار ارتباط دارند یکی از تاثیر گذارترین اقشار جامعه هستند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff