بسیاری از معضلات جامعه از پدیده شوم اعتیاد است
+ پ -
بسیاری از معضلات جامعه از پدیده شوم اعتیاد است
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش:

بسیاری از معضلات جامعه از پدیده شوم اعتیاد است

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش با حضور در دفتر فرمانده انتظامی ویژه کیش از زحمات اعضای کمیته مقابله با عرضه و ورود موادمخدر تجلیل کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، محمدحسن جهان دبیر شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر کیش در این نشست با بیان اینکه موادمخدر، آسیب ها و تهدیدات بسیاری برای جامعه دارد گفت: بسیاری از جرایم، مشکلات و معضلات جامعه ما به موادمخدر و معضل اعتیاد بر می شود.

وی ضمن تقدیر از تعامل مجموعه پلیس با شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش، لازمه مهار جرم سرقت را نیز مبارزه با موادمخدر دانست و خاطرنشان کرد: همه در این ماموریت که مبارزه با موادمخدر است سهم و نقش دارند؛ اگر هر فرد نقش خود را به خوبی انجام دهد شاهد کاهش آسیب های اجتماعی این پدیده شوم خواهیم بود.
جهان گفت: پیشگیری و مبارزه با اعتیاد نیاز به یک عزم ملی است و یک دستگاه یا نهاد به تنهایی قادر به مبارزه با آن نیست.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تعامل بین شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و نیروی انتظامی امری ضروری می باشد لذا این تعامل و هماهنگی می تواند کار را در مبارزه با گسترش مواد مخدر آسان تر کند.
سرهنگ دهکی نیز در این دیدار با  تاکید بر برخورد قاطع پلیس با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر گفت: اعتیاد به موادمخدر سر منشاء همه معضلات است.
این مقام انتظامی بیان داشت: تاکنون در راستای برخورد با عاملان توزیع مواد مخدر در سطح جزیره کیش، طرح‌های مختلف پلیسی و همچنین اقدامات گسترده‌ای از سوی یگان‌های مختلف انتظامی و دریابانی به اجراء گذاشته شده و پلیس همواره مبارزه با سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر را سرلوحه اهداف عملکردی خود قرار داده است.
رییس کمیته مقابله با ورود و عرضه موادمخدرکیش در ادامه گفت: اعتیاد به مواد مخدر زلزله ای است که ساختار و بنیان خانواده‌ها را ویران می‌کند و آثار تخریبی بالای آن به حدی است که در هر ۸ ثانیه یک نفر در دنیا جان خود را به خاطر مصرف مواد مخدر از دست می‌دهد.
گفتنی است در این جلسه، از فرمانده انتظامی کیش، سرهنگ بهجت فرمانده پلیس فرودگاه، سرهنگ نظری رئیس پلیس پیشگیری، سرهنگ جمالی رئیس پلیس امنیت عمومی، سرگرد علی محمدپور جانشین دریابانی کیش ، سرگرد آیت الله حیاتی مقدم رئیس دفتر فرماندهی انتظامی ، سرگرد یونس شعبانیان معاون اجتماعی پلیس کیش و ستواندوم بهارلویی رئیس بهداری انتظامی کیش تقدیرشد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش در این دیدار از فعالان کمیته مقابله با عرضه و ورود موادمخدر با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.
 
 انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff