بستک با ۷۵ شعبه اخذ رأی به استقبال انتخابات می‌رود
+ پ -
بستک با ۷۵ شعبه اخذ رأی به استقبال انتخابات می‌رود

بستک با ۷۵ شعبه اخذ رأی شامل ۶۳ شعبه روستایی و ۱۲ شعبه شهری به استقبال دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری می‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه، میرمرسل ایزدی پور در نشست هماهنگی و توجیهی نمایندگان فرماندار اظهار داشت: قانون گرایی، احترام به قانون و پرهیز از مباحث حاشیه ای اولویت تمام فعالیت های دست اندرکاران انتخابات است و توجه خاص به موارد قانونی و مقررات انتخاباتی در اولویت کار همه عواملین برگزاری انتخابات باشد.

 

فرماندار بستک با تاکید بر اینکه نمایندگان فرماندار باید اشرافیت کامل به مقوله انتخابات و شعب خود داشته باشند افزود: نمایندگان فرماندار به عنوان محور و هماهنگی کننده در شعب اخذ رای باید از تنش در شعبه جلوگیری و نظم را برقرار نمایند.

 

ایزدی پور با تاکید بر اینکه در برگزاری انتخابات احدی حق تعرض به حریم قانون را ندارد، بیان داشت: برگزاری انتخابات آزاد،‌ سراسری و با حضور گسترده مردم از یک سو حق ملت ایران و از سوی دیگر سند افتخار انقلاب و نظام است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک ادامه داد: شهر بستک و بخش مرکزی دارای ۳۹ شعبه اخذ رأی که از این تعداد ۲۹ شعبه ثابت و ۱۰ شعبه سیار، بخش جناح با ۲۱ شعبه اخذ رأی دارای ۱۴ شعبه ثابت و ۷ شعبه سیار و بخش کوخردهرنگ با ۱۵ شعبه اخذ رأی دارای ۹ شعبه ثابت و ۶ شعبه سیار می باشد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff