بستک با خسارات باران قبلی به استقبال بارش های آینده می رود+تصویر
+ پ -
بستک با خسارات باران قبلی به استقبال بارش های آینده می رود+تصویر

بیش از ده روز از بارش باران و خسارت های ناشی از آن در شهرستان بستک می گذرد اما مسئولین هنوز تصمیمی برای باز سازی خسارت های باران نگرفته اند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، شهرستان بستک که از شهرستان های خشک و کم باران کشور می باشد و دارای ذخایر آب شیرین محدودی برخوردار است با کمترین باران نیز مردم شاکر خداوند می شوند و دل آنها شاد می شود .

حدود یازده روز پیش بود که جبهه ناپایداری های جوی از این شهرستان گذشت و باران فراوانی بارید و مردم این شهرستان را مسرور کرد .

این شهرستان برای باران های شدید آماده نیست و ستاد مدیریت بحران امکانات لازم را در اختیار ندارد و تا چند روز پس از باران تعدادی از مسیر های مواصلاتی مسدود شده بود .

باران شدید قطعا خسارت هایی را نیز بدنبال دارد اما تخریب جاده ها بخصوص جاده فرامرزان و عدم باز سازی آن پس از ده روز هیچ توجیهی ندارد .

مردم منطقه فرامرزان در گفتگویی با جهانگیریه بر عدم بازسازی نکات خسارت دیده پس از یازده روز تاکید داشتند .

یکی از اهالی روستای دهنوخواجه گفت : بسیاری از نقاط جاده های ما خسارت دیده و هیچ اقدامی برای رفع آن صورت نگرفته است .

یکی از معتمدین روستای هنگویه اظهار کرد: با آمدن سیل و باران شدید شانه جاده در بسیاری از نقاط تخریب شده و هیچ اقدامی انجام نشده است .

 

لازم به ذکر است بنا به گزارش هواشناسی احتمال افزایش ابر و بارندگی شدید در روزهای آینده در شهرستان بستک وجود دارد این در حالی است که هنوز خسارات باران قبلی پا برجاست ، بارانی که جان یک نفر را هم گرفت، بی شک باران های شدیدتر مشکلات عدیده ای را در این شهرستان بوجود خواهد آورد .

 

 

1 3 4 5 6 IMG-20151119-WA0001 IMG-20151119-WA0002 IMG-20151119-WA0009 IMG-20151121-WA0035

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff