بسته های حمایتی مواد غذایی بین خانواده های نیازمند حاجی آباد توزیع شد

+ پ -
بسته های حمایتی مواد غذایی بین خانواده های نیازمند حاجی آباد توزیع شد

بسته های حمایتی مواد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان توسط خیرین بازار و بسیج اصناف حاجی آباد بین ایتام و نیازمندان شهرستان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی آباد، در ماه رمضان، تعدادی بسته حمایتی شامل برنج، روغن، حبوبات ،توسط بسیج اصناف، بازاریان و خیرین شهرستان حاجی آباد جمع آوری و بین فقرا، ایتام و خانواده های نیازمند توزیع شد.
هر ساله توسط بسیج اصناف و جمعی از بازاریان یک بسته حمایتی تهیه و در خانه های ایتام برده شده و دقایقی پای درد و دل این خانواده ها نشسته و از مشکلات آنها جویا می شوند.

صدیقه یوسفی ،مسئول بسیج اصناف شهرستان حاجی آباد اظهار کرد: با همراهی فرمانده سپاه شهرستان و رئیس کمیته امداد و رئیس اداره صنعت معدن تجارت به دیدار خانواده نیازمند و ایتام رفتیم که بسته حمایتی شامل برنج، روغن، حبوبات بین این خانواده ها توزیع شد.

وی بیان کرد: این خانواده نیازمند همسرش چندین سال است که فوت شده و خود سرپرست خانواده است که دارای سه فرزند و با مشقت فرزندان خود را بزرگ می کند.

یوسفی ادامه داد:این خانواده بی بضاعت زمانی که در منزل نبودند سارقان وسایل منزل این خانواده را به سرقت برده و هم اکنون در خانه اجاره ای زندگی می کنند.

مسئول بسیج اصناف شهرستان حاجی آباد اضافه کرد: یکی از فرزندان این خانواده عقب مانده ذهنی است که تنها حامی این خانواده کمیته امداد است.

وی در دیدار با یکی دیگر از خانواده بی بضاعت گفت: در دیدار دوم به دیدار خانواده بی بضاعتی رفتیم که دارای چهار فرزند و زن سرپرست خانوار بود پدر خانواده  به جرم مواد مخدر در زندان است که این زن با چهار فرزند بی سرپرست که هیچ کس حاضر نبوده به این زن کمک کند زندگی خود را با مشقت میگذارند.

 

یوسفی خاطر نشان کرد: این بانو ۱۲ سال است که خودش با کار کردن در بیرون از منزل و مستمری که از کمیته می گیرد زندگی خود را سپری می کند با وجود اینکه این خانواده مشکلات فراوانی داشتند هر سه فرزند خانواده جزء شاگرد اول های مدرسه بودند.

مسئول بسیج اصناف شهرستان حاجی آباد در ادامه به دیدار یکی دیگر از خانواده های ایتام ؛ بیان کرد: این خانواده که همسرش فوت کرده و خودش هم بیماری ام اس دارد از پس هزینه های زندگی و هزینه های درمانی و دارو هایش برنمی آید.

یوسفی یادآور شد: این خانواده بی بضاعت در خانه اجاره ای زندگی می کرد و تنها حامی آن کمیته بود که این نهاد هم نمی تواند هزینه های این زن را تامین کند.

مسئول بسیج اصناف حاجی آباد در دیدار با یکی دیگر از خانواده های بی بضاعت در شهرستان حاجی آباد ؛ اظهار کرد: در دیدار دیگر به منزل بانویی رفتیم که در خانه ای یکی از محله های شهر که زیاد وضعیت خوبی ندارد با یک دختر ۱۲ ساله که از بیماری رنج می برد زندگی می کند.

وی افزود: این بانو هزینه درمان فرزند ۱۲ ساله اش را ندارد و در خانه اجاره ای زندگی می کند و شوهرش ۱۲ سال است آنها را رها کرده و هیچ گاه حاضر به دیدن فرزندش نشده است و این بانو در گلخانه کار می کند تا مخارج زندگی اش را تامین کند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff